Siemens BlueArt Ankastre Seti

Ankastre Mutfak Ürünleri ile mutfaklarımızı güzelleştiren Siemens, ankastre ürünlerine yeni BlueArt koleksiyonunu ekledi.
Farklı ve oldukça kullanışlı bir tasarıma sahip olan BlueArt kolleksiyonunda bütün parçalar birbirlerini bir puzzle’ın parçaları gibi mükkemmel bir şekilde tamamlıyor. Birbirine tam olarak uyumlu ürünlerden oluşan yeni blueArt ankastre koleksiyonuna ait ürünler, zevkinize göre, ister yatay ister dikey olarak yerleştirilebiliyor ve her iki durumda da tüm ürünlerle büyük bir uyum içinde ve her bir detayı ile aynı hizada görünüyor. Her bir parçanın tasarımı ayrı ayrı tamamlaması sayesinde hem fırınlarla kompakt mikrodalgalar, hem de kahve makineleri ile bulaşık makineleri uyumlu bir birliktelik sergiliyor.
Simens yeni blueart ankastre koleksiyonunda görülen 40 cm’lik geniş domino ocakları, büyüklükleri ile yemek pişirme işlerinizde size büyük rahatlık sağlıyor ve mutfaklarda ergonomiyi sizelere sunuyor.
Siemens’in ankastre ürünü indüksiyon ocaklarında, tenceredeki yemeği, en yüksek ısı seviyesi olan 9′da daha iyi ısıda pişirme istendiğinde poerBoost işlevini ortaya koyuyor.siemens blue art Siemens BlueArt Ankastre Setisiemens blue art 3 Siemens BlueArt Ankastre Setisiemens blue art 2 Siemens BlueArt Ankastre Seti

Bunlara'da bakmalısın!

Başa dön tuşu