Sevgililer Günü için dekoratif fikirler

Kendinizi mahrum etmeyin! Sevgililer Günü’nü istediğiniz gibi kutlayın: Sevgililer Günü için evinize romantizm dokunuşu katacak dekoratif fikirlerle.

Sevgililer Günü için dekorasyon fikirleri, evinizde parti!

Noel, Cadılar Bayramı veya Babalar Günü gibi özel kutlamaları sevenlerden biriyseniz, en bilinen ve en popüler bayramlardan biri olan 14 Şubat Sevgililer Günü’nüz var. Sadece 24 saat de olsa neden evinize eğlenceli, dönüştürücü bir dokunuş vermiyorsunuz? İşte Sevgililer Günü için sizi aşık edecek bazı dekoratif fikirler …

Salonda şişme kalpler

Sevgililer Günü için dekoratif fikirler
Kaynak: Ginger Ray

Salonu doldurursanız partnerinize sürpriz yapacağınızdan emin olabilirsiniz veya bir sürü balonla evinizin girişi kırmızı kalp şeklinde. Bu mükemmel bir karşılama! Neyi sevdiğinizi ona hatırlatmak için onları yatak odasına, yatağa da koyabilirsiniz. Büyük bir mali harcama veya çok fazla hazırlık süresi gerektirmeyen yanılmaz bir dekoratif kaynaktır. Sadece iyi ciğerlere ihtiyacınız olacak …

“Düğün” sandalyelerinizi giydirin

sevgililer günü için dekoratif fikirler
Kaynak: Ginger Ray

Çift olarak özel bir geceyi kendi evinizde romantik bir akşam yemeği hazırlayarak kutlamak istiyorsanız, buna elverişli bir atmosfer yaratın, güzel bir masa ayarla ve sandalyelerinizi özel bir şekilde dekore edin. Sevgililer Günü için bazı dekoratif fikirler: Sırtlığın üzerine biraz bitkisel motif, biraz renkli fiyonklar … veya bazı süslemeler makrome bunlar kadar havalı. Ayrıca bunları istediğiniz kadar tekrar kullanabilirsiniz ve her türlü etkinlikte lüksler!

Kapıda bir taç

1615373792 565 Sevgililer Gunu icin size en iyi dekoratif fikirleri veriyoruz EviniSevgililer Günü için dekorasyon fikirleri, zihninizi hayatınızın aşkından uzaklaştıracak kadar etkileyici olmak zorunda değil. Şaşırtıcı olabilir, ancak Pixabay’daki bu görüntüye benzer bir bitki çelengi kadar basit ve hassas bir şey, bu tatil sırasında eve birkaç damla romantizm katmak için yeterli olabilir.

Bunları herhangi bir dekorasyon mağazasında veya önceden hazırlanmış fidanlıklarda ve bahçe merkezlerinde bulabilirsiniz. Ancak bunları özelleştirmeniz için size bir numara veriyoruz: biraz detay ekle Sizinki, örneğin bir fotoğraf … partnerinizle bir suç ortaklığı yaratmak için.

Mumlar, her zaman çalışırlar

Sevgililer Günü için dekoratif fikirler
Kaynak: Viadurini

Bunlar vahşi kart aksesuarlarıdır ve her alanı büyülü hale getirir. Sevgililer Günü için geniş dekoratif fikirler repertuarında mumlar eksik olamazdı. Evinizi onlarla dekore edin, başarı garantilidir. Bunları güzel bir natürmort oluşturarak bir masanın üzerine, merdiven basamaklarına, pencere kenarına veya bu resimde olduğu gibi su dolu kaplara yerleştirebilirsiniz: yüzen mumlar mükemmeldir Evinizin içinde ve ayrıca bahçenizde veya terasınızda harika görünün. El işlerini sevseniz bile, kendi mumlarınızı yapın.

Çiçekler, birçok çiçek

1615373793 260 Sevgililer Gunu icin size en iyi dekoratif fikirleri veriyoruz EviniSevgililer Günü’nü çiçeksiz kutlamak imkansız. Harika bir hediye ve ayrıca Sevgililer Günü için en iyi dekoratif fikirlerden biri. Satın aldığınız çiçekleri, yabani veya mevsimlik çiçekleri seçebilir ve bunları yeşil dallarla birleştirebilirsiniz: dolayısıyla buket veya cGirdiğim renk ve hacim olacak. Ayrıca bu Pixabay fotoğrafına okaliptüs gibi kokulu bir çeşit veya leylak gibi bir çeşit eklerseniz hoş bir koku katacak ve ortamı tazeleyeceksiniz.

Kırmızı güller, aşkın sembolü

1615373794 390 Sevgililer Gunu icin size en iyi dekoratif fikirleri veriyoruz EviniTüm çiçekler arasında kırmızı güller her zaman sevginin, sevgilinin, tutkunun, ateşin sembolü olmuştur … Ama sembolizmleri ne olursa olsun, en güzel ve çarpıcı çeşitlerden biridir ve her köşeyi zenginleştirir.

14 Şubat’ta evinize kırmızı güller getirin. Stilize bir vazoya yerleştirilmiş uzun saplı çiçeklerden oluşan bir buket, yalnızca sığ bir kapta düzenlenmiş tomurcuklardan oluşan bir merkez seçebilirsiniz veya bu fotoğrafta görüldüğü gibi, kesilmiş bir kristal vazoya birkaç gül koyabilirsiniz. Pixabay: Küçük görünse de, güzeller ve bütün bir odayı dönüştürüyorlar …

Evinize aşkı çekmek için zaten biliyorsunuz, Sevgililer Günü için bu dekoratif fikirlere benzemiyor. Eğlenceli, renkli ve sevgi dolu.

Sevgililer Günü için size en iyi dekoratif fikirleri veriyoruz. Evini parti için giydir.
konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu