Sehpa aileleri: 15 çağdaş örnek

Bir sehpa genellikle bir odanın dekoratif bir aksanı haline gelir. Oturma odasını dekore etmek için alışılmadık bir tasarıma sahip bir tane satın alabilir veya aynı türde farklı boyut, şekil ve renklerde birkaç model düzenleyebilirsiniz. İkinci seçeneği seçerseniz, oturma odası için 2, 3 ve hatta 5 parçalı bir şirkette harika görünecek 15 “aile” sehpasına bir göz atmanızı öneririz.

Mermer tablalı yan sehpalar

Mermer tezgah sadece kendine özgü doğal bir desene sahip olduğu için değil. Mermerden yapılmış masalar sağlam ve dayanıklıdır, kusursuz görünümlerini onlarca yıl koruyabilirler.

Resimde: Porada Ziggy mermer üstlü bir dizi sehpa ve sehpa.

Ahşap

Ahşap modeller, kahve ve sehpalar arasında en büyük grup olmaya devam ediyor. Ahşap masalar hafif ve hareketlidir. Ahşabın dokusunun görülebildiği modeller, iç mekana sıcaklık ve konfor katıyor. Ve renkli opak vernikli kaplamadaki öğeler odaya parlak vurgular katacaktır.

Fotoğrafta: Farklı yüksekliklerde Desiree Glow-in sehpalar. Yer kazanmak için küçük bir masa daha büyük bir kopyanın altına itilebilir.

Resimde: Arketipo Stijl imzalı patchwork üstü orijinal ahşap masalar.

Fotoğraf: Nötr çağdaş tarzda Desiree Kubic masalar. Seri, bir yan sehpa ve farklı boyutlarda masa tablalarına sahip iki sehpa içerir.

Resimde: Bonaldo Doppler boyalı üst kısmı ile şık ahşap yan sehpalar.

Oturma odası için cam ve metal masalar

Cam veya metalden yapılmış zarif sehpalar, alanı aşırı doldurmaz, az ışığı emer ve herhangi bir malzeme ile birleştirilebilir. Bir başka artı da camın çok pratik olması. Çizilmez, sudan veya sıcak kupalardan korkmaz, şarap veya kahve ile leke bırakmaz. Boyanmış metal tezgahlar daha hassas tutulmalıdır ancak herhangi bir özel bakım gerektirmezler.

Fotoğrafta: Cattelan Italia Litro küçük dekoratif masalar çiftler halinde en iyi görünüyor.

Fotoğraf: renkli camdan bir dizi masa Cattelan Italia Pat. Set hem çok renkli hem de farklı şekilli parçalardan oluşabilir.

Fotoğrafta: Cattelan Italia Gliss özlü masalar ev veya ofis iç mekanları için uygundur. Üç yükseklik ve iki masa üstü şekli arasından seçim yapabilirsiniz: yuvarlak ve kare.

Fotoğrafta: Tonin Casa’nın orijinal ve pratik masa serisi. Oturma odasının etrafına dağılabilirler ve alan gerekirse, birbiri altına sıkıca hareket ettirilebilirler.

Fotoğrafta: ALF Wox metal masalar çekmeceli ve çekmecesiz olmak üzere iki konfigürasyonda üretilmektedir. Renk, Pantone paletinden seçilebilir.

 

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu