Salonu dekore etmek için güzel aynaların seçimi

büyük salon aynası
Ayna, genellikle salonda daha fazla ferahlık hissi sağlayan aksesuarlardan biridir. Evin girişi, odanın bazı ayrıntılarını gösteren bir yansımanın ek perspektifine sahip olduğunda gerçekte olduğundan daha büyük görünür. nasıl seçilir güzel ayna lobiyi dekore etmek için mi? Decorablog’da size ilham verecek bir dizi fikir paylaşıyoruz.

1. Tam vücut

tam boy aynalı salon
Bu parça, büfe gibi diğer mobilyalarla birleştirilebilir. Ancak ayna da merkez sahne alabilir. A tam vücut tasarımı Giyinme odasını ve ayrıca evin girişini süslemek için idealdir.

Aslında, yeni bir yolculuğa başlamak için kapıdan çıkmadan önce son rötuşları yaptığınız yer burasıdır. Bir boy aynası ve bir tezgah, basit ama pratik bir set oluşturur. Bu örneği fotoğrafta görebilirsiniz.

2. Birkaç küçük aynanın bileşimi

salondaki aynaların kompozisyonu
Günümüzde zafer kazanan dekoratif trendlerden biri, birkaç resim veya fotoğrafın toplamı ile güzel bir dekorasyon oluşturmaktır. Böylece duvar bir sanatsal seçim farklı olsalar da aynı evrenin parçası olan parçalar. Salona kişilik katan birkaç aynalı orijinal bir set oluşturmak için ilham alabileceğiniz bir fikir.

3. Geometrik şekilli

koridorda geometrik ayna
Her ayna türü, belirli bir açıdan farklılık gösterir. Örneğin, tasarımlar pervazlı çerçeveler eski kreasyonların zarafetini yeniden yaratıyorlar. Öte yandan, birçok mobilya parçası, çizgilerinde ve şekillerinde görülebilen geometrik bir bileşene sahiptir. Salon için sade ve güzel bir aynaya özgün bir dokunuş katan bir bitiş. Bir şifonyer veya bir baz ünite ile mükemmel bir şekilde kombinlenen bir tamamlayıcı.

Moda olan dekoratif detaylardan bir diğeri de yazının fotoğrafında görebileceğiniz. Asmak için ipli aynalar bugün bir trend.

4. Düz çizgili mobilyaların aksine yuvarlak ayna

düz çizgilerle mobilyalı yuvarlak ayna
Salon küçük bir alandır, ancak yaratıcılık bu ortama mükemmel bir şekilde entegre edilebilir. Yaratıcılık, mevcut kare görüntüleri tarafından belirlenmez. Gerçekten önemli olan, bu yerin sunduğu olanakları gözlemleme yeteneğine sahip olmak.

Kontrastlar oluşturun dekor girişin tarzı bir sırdır. Yuvarlak bir aynanın hareketinin bitişi, köşeli alçak bir dolabın düz ve saf hatlarıyla tezat oluşturuyor. Post görüntüsü bu kombinasyonun zarafetini yansıtıyor.

5. Dolapta çerçevelenmiş

koridorda aynalı gardırop
İyi kullanılmış bir salon, paltoları saklamak için ekstra depolama alanı sunar. Ismarlama bir gardırop, o yüzeyde mevcut olan santimetreleri optimize etmenize olanak tanır. Mobilyaların önü, eve girişte ferahlık sağlayan ayna şeklinde olabilir.

6. Panelli ayna

salonda panelli ayna
Panelli tasarım, salon dekorasyonuna endüstriyel bir hava katıyor. Küçük bir alanda açıklık hissi yaratan pencere benzeri bir tasarım. Ayna, başka öğeler eklemeye gerek kalmadan duvarı kendi başına süslüyor. Nihai sonucu fotoğrafın teklifinde görebilirsiniz.

7. Altın renkli pervazlı ayna

pervazlı ayna

Aynanın stili, salonun genel estetiği ile uyumlu olmalıdır. Klasik, zarif ve sofistike bir görünümde hangi tasarımı seçmeli? Altın, altın renginin lüksünü yeniden yaratır. Çarpıcı pervazlara sahip bir ayna, bu özelliklerin bir önerisinin estetiğini arttırır. çerçeveler çerçeveye rahatlama ekleyin. Evin ön kapısı gibi salonun diğer bölümlerine de entegre edilebilen bir kabartma.

Decorablog hakkında başka hangi stil önerileri hakkında yorum yapmak istersiniz?

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu