Salon Dekorasyonu: Dizayn ve Mobilya

Oturma Odası Nasıl Düzenlenir?

İç mimarınız BeyazYastik.Com, size uygun salon dekor fikrini bulmak için bazı ilhamlar sunuyor. Size benzeyen samimi bir oda yaratmak için sevdiğiniz tarzda ipuçlarını ve tavsiyelerle evinizi dekore edin.

Dekorasyon tüm kadınları uzun uzun düşündüren ve mobilya seçimi yaparken özellikle dekorasyon şekline göre model aranmakta ve yapılacak dekorasyonların herkes tarafından beğenilmesi amaç edinilmektedir. Ayrıca Dar Salon Dekorasyonu ve Modern Salon Dekoru için 6 Öneri sizlere dekorasyon konusunda farklı fikirler verecektir.

Fakat yapılan dekorasyon herkes tarafından beğenilmeyebilir illa ki beğenmeyen kişiler olacaktır. Çünkü bir zevk işidir ve zevkler kişiden kişiye değişim göstermektedir.

Bu durum hanımlarımızı zorlu bir düşünceye itelemektedir. Aslında salon dekorasyonları o kadar da düşünülecek ve zorlanılacak dekorasyon değildir.

Modern salon dekorasyonu

Modern salon dekorasyonu
Bu iç mimarın tavsiyesini okuduktan sonra oturma odanıza aynı gözle bakmayacaksınız.

Bazı hanımlarımız herkes tarafından beğenilmesi için dekorasyona aksesuarlar eklemektedir. Tabii ki aksesuarlar dekorasyonu çok güzel gösterirler ancak abartı aksesuar kullanımı salon dekorasyon modelini boğmaktadır. Salon dekorasyonunda kullanılan renkler çok önemlidir.

Salonunuzu ucuza nasıl dekore edebilirsiniz?

Mavi renk

Mobilyaları Salona Göre Dizayn Etmek

Evin merkezini tanımlamamız gerekiyorsa, oturma odası! Orada dinlenmek, arkadaşlarla birbirinizi görmek ya da sadece aile ile güzel bir film izlemek için dekorasyonu ihmal edilmemeli!

Sizinki banal görünüyor ve çok fazla harcamadan yenilemek mi istiyorsunuz? Sorun değil ! Neredeyse hiçbir şey olmadan ona ikinci bir hayat vermek tamamen mümkündür.

Geri dönüştürülmüş malzemeler, birkaç vuruş boya, eski objeler… Oturma odanızı ucuz ve kolay bir şekilde dekore etmek için birçok fikir var. Hayatın güzel olduğu bir alan yaratmak için yaratıcı ve kendin yap tipine sahip olmanız yeterlidir.

Romantik dekorasyon malzemeleri

Ferah Sade Salon Dekoru Nasıl Yapılır

Salon, genellikle saatlerce dinlenmeyi veya arkadaşlar veya aile ile keyifli anlar geçirmeyi sevdiğimiz bir oturma odasıdır. Bu yüzden kendimizi iyi hissedeceğimiz ve her şeyden önce imajımızda olacak bir alan yaratmak önemlidir.

Bu nedenle sizi modern bir oturma odasının keyfini çıkarmak için muhteşem dekoratif fikirleri keşfetmeye davet ediyoruz. Tüm iç mekanınızla uyumlu olmalıdır. Bu nedenle, bir odadan diğerine benzer bir zemin vb. gibi ortak bir iplik seçebilirsiniz.

ilk oturma odası dekor fikri için, rahat bir etki için mobilya ve tekstilleri yumuşak malzemelerden kullanmanızı tavsiye ediyor. Deriden ve çuvaldan çıkın. Bunun yerine bir kilim ve kadife veya pamuklu bir kanepe tercih edin. Bu yumuşak dokunuşlu malzemeler oturma odanıza karakter katar ve onu daha davetkar hale getirir.

Ancak bunun gibi kalın malzemelerle dekoratörümüz, alanı aşırı yüklememek için nötr ve açık tonları seçmenizi önerir.

Sizlere 7 tane modern salon dekorasyon fikirleri sunuyoruz

  1. Bütçenize karar verin.
  2. Oturma odanızdaki doğal ışığı gözlemleyin.
  3. Tavanınızı ihmal etmeyin.
  4. Görünürde zemin bırakın.
  5. Duvarlarda her şey kontrastla ilgili olsun.
  6. Sıcak ve soğuk ışıkları karıştırın.
  7. Kendi yaşam tarzınıza göre donatın.

Evde Salon-oturma odası dekorasyonu

Aile, modern, rafine, İskandinav ve hatta endüstriyel oturma odası, hayallerinizdeki oturma odası… Salon dekorasyonu, dekor, güzel oturma odaları hakkında daha fazla fikir görün.

Salon Dekorasyonu: Dizayn ve Mobilya konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu