Saça Hızlı ve Etkili Hacim Katmanın 9 Yolu

Saça Hızlı ve Etkili Hacim Katmanın 9 Yolu
Kızların çoğu yeterli hacimli saçlara sahip olmak ister, ancak çoğu zaman güzellik salonuna gidecek zamanları yoktur. Ek olarak, ince saçların harika bir yele haline gelmesi için birkaç ipucu gerekir. Size getiriyoruz saça hızlı ve verimli bir şekilde hacim kazandırmanın yolları.

Saçınızda Victoria’s Secret modellerinde olduğu gibi hacim kazandırmak ister misiniz? Bu yüzden sabırlı olmalısınız ve bu ipuçlarını izlemelisiniz. Doğal olarak ve saç uzatma ihtiyacı olmadan. Bu ipuçları dünyadaki birçok kız ve profesyonel stilistler tarafından yapılmıştır.

1. Kuru şampuan kullanın

Kuru şampuan saçınızı temiz tutar ve köklere önemli ölçüde hacim kazandırır. Ayrıca çıkarmak için su kullanmaya gerek yoktur. “Yataktan yeni çıktığınızda” ve güzel göründüğünüzde saçlarınız için ideal bir çözümdür.

2. Curling ve bukle maşası

Saç kıvırmak için görsel sonucu

Bu sır, Marilyn Monroe’dan beri biliniyor, annelerimiz ve anneannelerimiz bunu biliyor, bukleler her zaman saça hacim katacak ve daha fazla parlaklık verecektir. Daha fazla hacim için saçınızı mümkün olduğunca köklere yakın sarmaya başlayın.

3. Waffle (Zımbalama)

Waffle hair ile ilgili görsel sonucu

Geçmişin bir hevesi gibi geliyor, ancak kıvrılmaya, sallanmaya izin veriyor ve hacimli saç stilleri oluşturmaya yardımcı oluyor. İşin püf noktası, saçın “altından”, mümkün olduğunca köke yakın bir yerden başlamaktır. Ve saçın geri kalanını sağlam bırakın. Bu şekilde dalga gizlenecek ve saçlarınız anında daha fazla hacme sahip olacaktır.

4. Düzgün kurulayın

Kıl kökü hacmini hızlı ve etkili bir şekilde artırmanın 9 yolu

Saçınızdan en fazla hacmi almak ister misiniz? Yani, başınız öne eğik olarak iyice kurutmalısınız. Yavaş yavaş köklere doğru hareket ederek aşağıdan yukarıya doğru hava püskürtün. Hafif nemli saçlar bile tüm hacmini yok eder, bu yüzden azami özen göstererek saçınızı iyice kurutun. En iyi etki için büyük, yuvarlak bir fırça kullanın.

5. Saça hacim kazandırmak için pudra

Volumizer hair power ile ilgili görsel sonucu

Yeni ürünleri denemekte problemi olmayan kız tipindeyseniz saçınıza hacim kazandırmak için özel bir pudra deneyebilirsiniz. Yalnızca kök bölgesi için geçerlidir. Ve partiküllerin, liflerin veya özel sabitleme elemanlarının varlığı sayesinde saça yoğunluk katar. Ancak, tüm bu güzellik bir sonraki yıkamaya kadar kalır.

6. Bir bantla ıslatılmış topuz

Lastik bantlı ıslak topuz ile ilgili görsel sonucu

Bu yöntem, sahildeki bukleler hayranları için idealdir, buna bayılacaklar. Yüksek topuz şeklinde bir jartiyer veya kurdele ile doğal olarak bağlanmış saçların kurumasını sağlamaktan ibarettir.

7. Masaj

Kıl kökü hacmini hızlı ve etkili bir şekilde artırmanın 9 yolu

Hacim elde etmenin en kolay ve en hesaplı yolu, her gün birkaç dakika saç derisine aktif olarak köklere masaj yapmaktır. Bu yöntem, yeni saçların uzamasını teşvik eden kan dolaşımını iyileştirmeye yardımcı olur. Daha iyi bir etki ve hacim için her gece ve tercihen sağlıklı yağlar kullanarak tekrarlayın.

8. Renk vurguları

İlgili Resim

Saç tonlarıyla oynamak görsel olarak da daha hacimli hale getirebilir. Bazı “yansımalar” oluşturmaktan veya alt kısımda, üst kısımdan bir veya iki ton daha koyu boyamaktan oluşur, bu da renk yoğunluğunu arttırır. Ancak, bu durumda bir uzmana danışmak daha iyidir.

;

9. Özetle!

Kıl kökü hacmini hızlı ve etkili bir şekilde artırmanın 9 yolu

Saçınızı daha hacimli yapmanın en kolay yolu saç kesimi yapmaktır. Bu yöntem biraz radikal. Deneyin kesmek Kısa veya orta stildeki saçlarınız bele kadar birkaç örgüye göre daha hacimli görünecektir.

Saç stilinizle hacim kazanın

Saça Hızlı ve Etkili Hacim Katmanın 9 Yolu konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu