Rutine geri dönmek için 6 dekorasyon hedefi

halı ve perdeli oturma odası
Eylül ayı normal rutine dönüşü temsil eder. Sadece alışkanlıkları ve anları dönüştürmekle kalmayıp aynı zamanda içsel bir uyum da üreten normalliğe dönüş. Ev, görsel olarak yeni bir çağın başladığını gösteren yerlerden biridir. Bu nedenle bu dönemin bazı hedefleri konut bağlamında ele alınmaktadır. Açık BeyazYastik.Com rutine coşkuyla geri dönmek için dekoratif hedeflerin bir listesini paylaşıyoruz.

1. Her şeyi düzene koymak için genel inceleme

giyinme odası
Evinize bakmanın iç refahınız üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Bir mekanda algılanan uyum, güzellik ve denge, zihinsel düzeyde sakinlik getirir. Bu nedenle, Eylül ayının hedeflerinden biri, düzeni yoğunlaştırmak için farklı odaları gözden geçirmektir. Aynı zamanda öncekinin odağını da içine sokan bir görev. çekmeceler ve depolama ile mobilya.

2. Evi bir geçiş dönemine uyarlayın

mutfak-yemek odası-ve-oturma odası
Birçok kişi rutine yeniden kavuşsa da yaz devam ediyor. Zaman, sonbaharın gelişine doğru geri sayımında gelişir. Bu senaryoda, evi bu yeni bağlama hazırlayan bir geçiş dönemi ortaya çıkar. Bazı değişiklikleri bütünleştiren bir dekorasyonda da görülebilecek bir geçiş.

Örneğin, aynı gün içinde sıcaklıkların önemli ölçüde değiştiği yerlerde, evi farklı kıyafetlerle giydirmek mümkündür. dokular her anın ihtiyaçlarını karşılamak için.

3. Salonu hazırlayın

salon-dekore-in-beyaz
Salon evin en pratik odalarından biridir. Küçük bir alana sahip olmasına rağmen, günlük bazda önemli bir işlevi yerine getirir. Okula dönüş haberlerine uyarlamak için salonun organizasyonunun güncellenmesi tavsiye edilir. Dönüş ofise. Evden çıkarken zamandan tasarruf etmek için yerin gerekli her şeye sahip olması önemlidir.

Tatillerin rutini, bir iş gününün ritminden çok farklıdır. Koşullar ve öncelikler değişir. Salonun estetiğine de yansıyan yenilikler. Lobiyi bu perspektiften yenilemek için mevcut ihtiyaçlar hakkında bir araştırma yapın.

4. Rahatlatıcı bir köşe yaratın

rincon-de-rahatlamak
Tatil sonrası sendromu, rutine dönüş nedeniyle her yıl daha fazla görünürlük kazanan bir kavramdır. Dinlenme süresinin bitmesi gündemde bir dönüm noktası olarak algılanıyor. Bir tatil inzivasının hoş hissini kendi evinizde nasıl bütünleştirirsiniz? Salonda rahatlatıcı bir köşe dekore etmek size ilham verecek bir öneri.

5. Küçük düzenlemeler yapın

birkaç koltuklu kanepe
Evin genel bir incelemesini yapmanın önemine değinerek yazıya başladık. Vurguyu düzene sokabilecek bir inceleme, aynı zamanda çözüm gerektiren küçük kusurların onarımına da.

Aksi takdirde, bu faktörler zamanla daha da bozulabilir ve bu durumda düzenleme daha yüksek bir yatırım gerektirir.

6. Çalışma veya çalışma alanının dekorasyonunu özelleştirin

kitap-sandalye-masa-alanı
Ofis evde yeni bir hayata başlar. Yılın son aşamasının profesyonel hedefleri, bekleyen bazı hedefleri gerçeğe dönüştürmek isteyenleri motive ediyor. Bu nedenle, rutine dönüşle birlikte, alışılmış konsantrasyon alanının görünümünü kişiselleştirmek için bazı detaylarla giydirmek de olumludur. değer duygusal.

Bazı yaz anıları alanı güncelleyebilir. Duvarları aydınlatmak için birden fazla doğal manzara fotoğrafı seçin.

Rutine coşkuyla geri dönmek için dekorasyon hedefleriniz neler?

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu