Renkli Lüks Ev Dekorasyon Örnekleri

2023 Yeni Sezon Ev Dekoru Modelleri

Renkli Lüks Ev Dekorasyon Örnekleri Yeni son moda mobilyalarla dekore edilmiş, en şık aksesuarlar kullanılmış, en kaliteli ve usta ellerden çıkan harika Rengarenk Lüks Ev Dekorasyon fikirleri.

Yeni bir eve taşınma kararı verildiğinde, boş veya stilsiz odalara rastlamak yaygındır. Onlara hayat vermelisiniz ve bunu yapmanın yolu farklı dekoratif stiller çalışmaktır.

Renkli Lüks Ev Dekorasyon Örnekleri

Evi bağlantısız veya kişiliksiz öğelerle doldurmadan önce, dünyada standardı belirleyen farklı dekorasyon stillerini gözden geçirmelisiniz. Evi iç tasarım trendleriyle donatmak, içinde yaşayacakların zevklerine ve ihtiyaçlarına uyum sağlayan keyifli mekanlar yaratmaktır.

Siyah renk her odaya zarafet getirir, ayrıca doğru kullanıldığında evinize ayrı bir hava katabilirsiniz. Farklı dekoratif tarzlara uyum sağlayan nötr ve zamansız bir renktir. Dekorasyonda siyahla en iyi kombinlenen renklerin hangileri olduğunu bilmek ister misiniz? İşte 10 örnek.

Renkli Lüks Ev Dekorasyon Örnekleri (1)

Siyah ve beyaz

Siyah ve beyazın kombinasyonu asla modası geçmeyen bir klasik. Siyah, zarafet, incelik ve ağırbaşlılık getirir, ancak koyu bir ton olduğu için, onu idareli kullanmak ve ışık getiren diğer tonlarla ilişkilendirmek daha iyidir. Beyaz renk, aynı zamanda modern ve zarif ortamlar yaratmak için gerekli kontrast ve parlaklığı sağlar.

Renkli Lüks Ev Dekorasyon Örnekleri (2)

Kırmızı ve Siyah

Kırmızı ve siyah, mükemmel bir şekilde bir araya gelen ve zarafet ve cazibe dolu sofistike ortamlar yaratan, büyük görsel güce sahip iki renktir. Kırmızı, dekorasyona hayat ve enerji vermek için mükemmel bir renktir. Ortamın aşırı yüklenmesini önlemek için, beyaz gibi parlaklık veren bir ara renk kullanın. Burada kırmızıyla eşleşen daha fazla renk görebilirsiniz.

Renkli Lüks Ev Dekorasyon Örnekleri (3)

Sarı ve Siyah

Sarı, siyahla en iyi kombinlenen renklerden biridir ve bunun nedeni bütüne bir neşe dokunuşu katmasıdır. Sarı pozitif enerji getirir ve evdeki her odaya hayat verir. Her iki renk de çok ilginç bir kontrast oluşturarak yaşam ve zarafet dolu ortamlar yaratıyor.

Renkli Lüks Ev Dekorasyon Örnekleri (4)

Siyah ve mavi kombinasyonu

Siyahla birleşen renkler arasında rahatlatıcı, sarmalayıcı ve ferahlatıcı bir renk olan maviyi de unutmamak gerekir. Siyahla birleşerek zarif ve sofistike ortamlar yaratacak lacivert tonlarını tercih edebiliriz; daha rahat bir dekorasyon elde etmek için daha yumuşak tonlar da seçebiliriz.

Bu renk kombinasyonu yatak odalarında çok işe yarar. Dekorasyonda mavi ile birleşen diğer renkleri burada görebilirsiniz.

Renkli Lüks Ev Dekorasyon Örnekleri (5)

Süslemek için mor ve siyah

Mor renk lüks, güç, bilgelik, yaratıcılık ve sihir ile ilişkilidir. Mavi ve kırmızı kombinasyonu ile elde edilir, ikincisi ona enerji ve yoğunluk verirken, mavi sakinlik ve istikrar sağlar. Siyah ve morun dekorasyondaki kombinasyonu enerji ve zarafet dolu ortamlara kavuşacak.

Renkli Lüks Ev Dekorasyon Örnekleri (6)

Siyah ve turuncu kombinasyonu

Turuncu, her zaman coşku, neşe, mutluluk ve yaratıcılık gibi olumlu duygularla ilişkilendirilen, güç dolu bir renktir. Bu renk, çocuk ve genç yatak odalarında çok iyi çalışır. Siyah ile kombinlendiğinde dekorasyona şıklık ve modernlik katacak çarpıcı bir kontrast oluşturacaktır.

Renkli Lüks Ev Dekorasyon Örnekleri (7)

Pembe ve Siyah

Pembe, her zaman kadınsı dünya ve romantizmle bağlantılı, huzur ve hassasiyet ileten bir renktir. Soluk pembe bir trend ve büyük bir güçle oturma odalarını, mutfakları ve banyoları dekore etmek için geri döndü. Pembe ve siyahın birleşimi, yaşam ve tarz dolu, rahat ortamlar yaratacaktır. Mutfağa şık bir hava katmak istiyorsanız, cesur, neşeli ve özgün bir atmosfer yaratmak için her iki renge de bahse girin.

Renkli Lüks Ev Dekorasyon Örnekleri (8)

Siyah ile altın kombinasyonu

Son yıllarda altın, iç dekorasyonda yeniden önem kazandı. Altın, toplumun üst sınıfı tarafından evlerini dekore etmek için yaygın olarak kullanılan bir malzemeydi. Bugün, sofistike ve zarafetin bir sembolüdür. Siyah, koyu olduğu için altın rengine parlaklık vereceği için iyi bir yol arkadaşı bulacaktır. Göz alıcı ve sofistike mekanlar elde etmek istiyorsanız, siyah ve altını birleştirmeye cesaret edin.

Renkli Lüks Ev Dekorasyon Örnekleri (9)

İç mekanları süslemek için gri ve siyah

Gri, siyah ve beyazın birleşmesinin sonucudur. Bu renk dekorasyona denge ve incelik getirir. Nötr bir ton olduğu için diğer renklerle çok iyi uyum sağlar ve tüm dekoratif tarzlara iyi uyum sağlar (burada grinin en iyi kombinlediği renkleri görebilirsiniz).

Tonalitesi ne olursa olsun (antrasit grisi, inci, taupe, mavimsi arduvaz, diğerleri arasında), her zaman siyahla mükemmel bir şekilde birleşecek ve rahatlamaya davet eden sakin bir atmosfer sağlayacaktır. Koyu griyi seçerseniz, odanın iyi bir şekilde aydınlatıldığından emin olun veya parlaklık sağlamak için beyaz, sarı veya turuncu gibi üçüncü bir renk ekleyin.

Kahverengi ile kombinasyon

Kahverengi doğada en bol bulunan renklerden biridir. Ruh halinin dengesini destekleyen ve rahatlama ve sohbet için uygun bir iklim yaratan istikrarlı bir ortam iletir. Hem bej hem de tost tonlarında olduğu gibi çikolata rengi gibi daha yoğun versiyonlarında da iç tasarımda en çok kullanılan tonlardan biridir (burada kahverenginin en iyi hangi renklerle birleştiğini görebilirsiniz).

Blogdaki yorumlarınızı okumak isteriz… Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Bunlara'da bakmalısın!

Başa dön tuşu