REHAU antibakteriyel yüzey sağlığını sunar.

İnsanlar gün boyunca potansiyel olarak virüs ve bakteri taşıyıcısı olan sonsuz sayıda şeye dokunurlar. Bunun olabileceği risklerin farkında olmak gerekli olsa da, çoğu zaman ona vermemiz gereken önemi vermeyiz. Bu ve Covid-19’un popülasyonu takip etmesi nedeniyle REHAU, yeni ve yenilikçi health.protect antibakteriyel yüzeylerini sundu. Tasarımdan ödün vermeden her alana maksimum güvenlik ve konfor sağlayan bir dizi yüzey.

Yüzeylere dokunma riski

REHAU antibakteriyel yuzey sagligini sunar

Bir yüzeye her dokunduğumuzda, üzerinde bulunan organizmaların% 30 ila% 50’sini emdiğimiz kanıtlanmıştır. Bu, sağlığımızı güvende tutmak için göz ardı etmememiz gereken çok yüksek bir rakam. Her zaman yenilikçi çözümler geliştiren kullanıcıların hizmetinde olan REHAU, yenilikçi health.protect programını sunmaktadır. Bakterilerin yapışmasını ve yayılma sürecini başlatmasını önleyen, böylece günlük kullanımda daha fazla güvenlik ve gönül rahatlığı sağlayan öncü ve devrim niteliğindeki antimikrobiyal yüzeyler serisi.

REHAU’nun yenilikçi health.protect yüzeyleri, etkili korumayı çekici optikler ve zarif bir tasarımla birleştirdikleri için her tür alan için ideal antibakteriyel çözümdür. Ayrıca gümüş iyonlu mükemmel koruyucu tabakası, bakterilerin yüzeye yapışmasına izin vermez ve böylece normal nem koşullarında 24 saat içinde bakterilerin% 99’undan fazlası yok olur. Bu şekilde, yeni REHAU çözümleri sayesinde hastaneler, oteller, restoranlar ve ofisler misafirlerine, müşterilerine ve ziyaretçilerine daha fazla güvenlik sunabilir. Kuşkusuz birçok insanı aynı yerde toplayan ve kirlenmiş yüzeyleri ve üzerlerinde bakteri üremesini önlemek için piyasadaki en etkili çözümleri gerektiren alanlar.

Halk sağlığı yararları

1615451778 307 REHAU antibakteriyel yuzey sagligini sunar

Özellikle, halk sağlığı söz konusu olduğunda, doktorların ofisleri ve hastaneler, yüksek riskli gruplar tarafından sıkça görüldükleri için özellikle kontaminasyon riski altındadır. Bu nedenle REHAU’nun health.protect antibakteriyel yüzeyleri, bu alanların iç tasarımında hayati öneme sahiptir ve her şeyden önce kullanıcılara koruma, güvenlik ve konforu garanti eder.

Öte yandan, insanlar arasındaki alışverişin sürekli olması ve bulaşma olasılığını önemli ölçüde artırması nedeniyle ofisler genellikle daha fazla koruma ve güvenliğin gerekli olduğu yerlerden biridir. Aynı şekilde, aileyi koruma arzusu eşsiz olduğu için evler gibi özel alanlar için de geçerlidir.

Son olarak, otelcilik, gastronomi ve ticarette güvenliğin önemini unutamayız. Otel resepsiyonları, havalimanları, tren istasyonları veya restoranları içeren, yüzeylerinin oldukça kalabalık olması ve her türlü bakteri ve virüsün kaynaklanabilmesi nedeniyle tüm tesislerinde antibakteriyel yüzeyler gerektiren güçlü bir kamu sektörü.

Son olarak, RAUVISIO kristali ve RAUVISIO brilliant için mevcut olan bu yeni REHAU yüzey programının, firmanın tüm yüzeyleri arasından seçim yaparak istenen renkte yapılabildikleri için mükemmel dekoratif çok yönlülük sunduğuna dikkat edilmelidir. Bu şekilde, health.protect yüzeyleri yalnızca piyasadaki en iyi teknik ve hijyenik performansı birleştirmekle kalmaz, aynı zamanda REHAU’nun Raukantex antimikrobiyal kenarlarına uygun benzersiz alanlar yaratmak için maksimum tasarım özgürlüğünü garanti eder.

Kısacası, yeni health.protect yüzeyleri mevcut ihtiyaçlar için mükemmel bir çözümdür ve aksi nasıl olabilir ki REHAU, herkesin korunmasına ve güvenliğine adanmış ürün portföyüne yenilikçi ve devrim niteliğinde bir yenilik daha ekliyor.

REHAU antibakteriyel yüzey sağlığını sunar. konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu