Rafları Düzenlemek için 6 ipucu

metal raflar
Rafları Düzenlemek için 6 ipucu

Rafları Düzenlemek için 6 ipucu nelerdir? Kitaplık, büyük, orta ve küçük odalara başarılı bir şekilde entegre olduğu için çok pratik bir mobilya parçası. Dekoratif kompozisyon odanın yüksekliği boyunca uzanır. Güzel bir kıyafet nasıl oluşturulur? Dekor Düzenleme BeyazYastik.Com üzerinden Size altı temel ipucu veriyoruz.

1. Boş bir alan bırakın

raf dekorasyonu
Çeşitli unsurların entegrasyonundan çekici bir kompozisyon oluşturma sürecine başlamak, dolap içi düzenleme rafları mevcut tüm santimetreleri işgal etmenin ötesine geçer. Aslında, bölümlerin olması tavsiye edilir. mobilya parçası onlar boş. Bu sayede raflar eşyalarla dolup taşarken oluşabilecek görsel gürültünün önüne geçersiniz.

Her öğenin estetik açıdan en iyi hali gibi görünmesi için bağlam içinde çerçevelenen boş alana özen gösterilmesi uygundur.

2. Kitapları diğer dekoratif süslerle birleştirin

kitaplık-kitaplık
Kitaplık, kişisel bir kitaplık oluşturmak için ideal bir mobilya parçasıdır. Kitapları pratik ve estetik bir kriterle düzenlemenizi sağlar. Örneğin, ev düzenleme rafları daha güzel bir baskıya sahip kopyaların görsel önemini artırabilirsiniz. Tamamen dekoratif değeri olan diğer öğeleri de ekleyebileceğiniz bir okuma köşesi.

Fotoğraflar, mektuplar, heykeller ve diğer nesneler Ayarlamak ve kişiselleştirin. Kitabevinin kendisi, mutfak rafları düzenleme okuyucunun zevklerinin ve tercihlerinin bir yansımasıdır. Güzel bir kompozisyon oluşturmak için diğer öğeleri kullandığınızda, onu daha da geliştirirsiniz.

3. Simetri veya asimetri: Hangi seçeneği tercih edersiniz?

raftaki süsler
Her iki seçenek de güzel bir kompozisyon oluşturmak için ilham kaynağı olabilir. Ne zaman simetri Ortak iş parçacığıdır, düzenleme rafları her parça yanındakiyle mükemmel bir bağlantı gösterir. Aksine asimetri, mobilyalara daha modern bir dokunuş sağlıyor. Parçaların raflara dağılma şekline farklı bir hava katan iki farklı stil.

4. Geometrik bir kompozisyon oluşturun

kitaplar ve çerçeveler
Oluşturulan küme farklı açılardan gözlemlenebilir. Tek tek bileşenler ile genel bileşim arasında bir ilişki olduğu olumludur. Geometri, raf düzeneme görselleri çok çeşitli şekiller ve gölgeler ile evdeki herhangi bir alanın dekorasyon sürecinde çok mevcuttur.

Aslında, bazı mobilyaların yuvarlak bir biçimi vardır, dikdörtgen veya kare. Geometri, düz ve eğri çizgilerin toplamı ile evin görsel ufkunu süslüyor. Bu konsept, yeni rah düzenleme nasıl yapılır bir rafın yapısını dönüştüren dekoratif bir kompozisyonun ortak konusu olabilir. Gönderide görebileceğiniz fotoğraf pratik bir örnek gösteriyor.

5. Çiçekler ve bitkiler

çiçek ve bitkilerle dolu raflar
Doğanın özünü eve getirme arzusu günümüzde yaygındır. Çiçekler ve bitkiler, tazelikleriyle, renkler ve aromalar, refahı güçlendirir. Doğal evren, kendi içinde en mükemmel güzelliğin ifadesidir. Bu nedenle, çiçek dili, bir rafı küçük parçalarla süslemeniz için size ilham verebilir.

6. Üç elementin kombinasyonu

raf süslemek
Dekoratif kompozisyonlar, farklı türden eşyalardan oluşur. İşlemi iki veya üç bileşene indirme olasılığı olmasına rağmen, istediğiniz kadar öğe ekleyebilirsiniz. Örneğin, kitaplar, modern evrafı düzeneleme dergiler ve fotoğraflar. Kullan malzeme mobilya estetiğini tanımlamak için evde sahip olduğunuz. Ayrıca dinamik bir temel oluşturur. Bu sayede sadece küçük detaylar ekleyerek güncelleyebilirsiniz.

Bugün kitap rafları da küçük sanat eserlerini çerçevelemek için ideal bir yapı sunuyor. Güzel mesajlar içeren plakalar, farklı ciltler içeren bir kütüphaneye mükemmel bir şekilde entegre edilmiştir. Dekoratif raf kompozisyonları oluşturmak için başka hangi ipuçlarını eklemek istersiniz? Mobilyaları organize etme amacı, bu yükleri ortadan kaldırmak için pratik bir bağlam yaratır.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu