PVC Pencere Sistemleri

Güncel PVC Pencere modelleri. Mobilya ve Dekorasyon sitesi BeyazYastik.Com. Katlanır cam sistemleri sistemin alve üst sistemleri aleminyumdan ve ota kısımları temper camlardan oluşan balkon veya mekan kaptma sistemleridir.

PVC Pencere Sistemleri

PVC pencereler Alüminyumdan mı yoksa ahşaptan mı daha iyi?

PVC pencereler ile alüminyum veya ahşap arasında analiz ve karşılaştırma. Ev doğrama için hangi pencere daha iyidir. Çeşitleri, avantajları ve dezavantajları, enerji tasarrufu ve akıllıca satın almak için birçok ipucu.

PVC Pencere Sistemleri (1)

PVC pencerelerin alüminyum veya ahşapla karşılaştırılması

Bir bina veya kendi evimiz için en iyi dış marangozluğun hangisi olduğunu anlamak, diğer birçok faktörün yanı sıra enerji tasarrufumuzu ve yalıtımımızı iyileştirmek için bilmemiz gereken önemli bir noktadır.

Bu yazıda, çoğumuzun evde sahip olduğu ahşap veya tipik alüminyum pencerelere kıyasla PVC pencerelerin özelliklerine ve türlerine odaklanacağız, avantajlarını ve dezavantajlarını, malzemelerini, işlevlerini, profil türlerini, pencere türlerini ve ihtiyaçlarımıza göre hangi pencereleri satın almamız gerektiğini belirlemek için diğer teknik hususlar.

Her şeyden önce, evimizin pencerelerini ne zaman değiştirmemiz gerektiğini anlamalı ve o küçük reforma başlamalıyız. Dış marangozluğumuzun bozulma durumunu anlamamıza yardımcı olacak küçük bir rehberi takip edebiliriz.

PVC Pencere Sistemleri (2)

Birkaç basit adımla, evdeki marangozluğun yeterince hava geçirmez olup olmadığını, camın gerçekten yalıtkan olup olmadığını veya hırsızlara karşı güvende olup olmadığımızı anlayabiliriz.  PVC pencereler konusunda uzmanlaşmış şirkete göre, pencere değiştirmenin dört ana avantajı:

Birkaç basit adımla, evdeki marangozluğun yeterince hava geçirmez olup olmadığını, camın gerçekten yalıtkan olup olmadığını veya hırsızlara karşı güvende olup olmadığımızı anlayabiliriz. Pencereleri değiştirmenin dört ana avantajını göz önünde bulundurarak:

  • Isıtma veya iklimlendirme için kullanılan enerjinin yaklaşık %35’i, kötü yalıtılmış ve bozulmuş pencereler nedeniyle kaybedilmektedir.
  • Hermetik olarak kapatılarak ve akustik yalıtım camı kullanılarak iyileştirilmiş akustik yalıtım. 10 desibel azaltmak, yarı yarıya akustik yalıtım değerleri anlamına gelir.
  • Evlerde yapılan hırsızlıkların yaklaşık %80’i pencerelerden gerçekleşmektedir.
  • Daha az bakım ve daha uzun dayanıklılık ve PVC doğrama hakkında konuşursak daha fazlası. Estetik yönlerini saymazsak.

PVC Pencere Sistemleri (3)

Piyasadaki en iyi pencereler nelerdir

Anlaşmazlık her zaman PVC veya alüminyum arasında olmasına rağmen. Öncelikle, cam ve çerçevenin birlikte çalıştığını anlamalıyız, uzun ve orta vadede, daha iyi bir yalıtım profili oluşturarak elde edebileceğimiz ekonomik tasarruflara güvenmeden evimiz için yeterli konfor ve refahı sağlamaktan sorumludurlar. marangozluk..

Hem alüminyum hem de pvc pencereler ile ahşabı birleştirdiğimizde pencerelerde yalıtım kapasitesini elde ederiz. Daha iyi bir anlayış için grafik bir şekilde, aşağıdaki formüle – kısmen – dikkat etmek olacaktır:

Bu formülün bir tahmin olduğunu hatırlıyoruz çünkü etkileyen başka faktörler de var; örneğin tesisatlar veya panjurlar, ısı köprüsü veya çok kötü bir profil ile çok iyi bir cam arasındaki olası kombinasyonlar ve bunun tam tersi.

Yani, aslında ahırlar, en iyi pencereyi seçmek için hangi unsurların dikkate alınması gerektiği sorusuna cevap veren bir dizi faktörden bahsediyor. Camın bu kısmını anlamak için cam perdelerin ve farklı cam türlerinin tartışıldığı kapsamlı bir yazımız olduğunu hatırlıyoruz.

PVC Pencere Sistemleri (4)

Enerji tasarrufunu iyileştirin

Alüminyum gibi diğer malzemelerden farklı olarak, PVC pencere, pencereleri kurarken enerji kaybını önler ve bunun getirdiği ekonomik tasarruf sağlar. Ek olarak bir yalıtım camı eklenirse, ısıtma ve iklimlendirmede eski pencerelere kıyasla %60 – 65’e varan tasarruf sağlanabilir. Böylece enerji israf etmeden konforlu bir sıcaklık korunur.

Marangozluk dünyasının çok kapsamlı olduğunu nasıl doğrulayabiliriz ve bu yazıda sadece küçük bir kısmı ele alacağız. Ana tavsiyemiz, evimiz için pencere alırken paradan ve fiyattan ödün vermememizdir, bunlar uzun süre birlikte yaşayacağımız ve bize büyük faydalar sağlayabilecek unsurlardır.

Bunlara'da bakmalısın!

Başa dön tuşu