2024 Perdeler için Moda Renkler

En moda renkler sunuldu. Perdeleri mi seçiyorsunuz ve modaya uygun renk tonları hakkında bir ipucu mu istiyorsunuz? 2024 perdeleri için en sıcak renkler neler? Hafif, zarif, temel renkler. İşte yeni trendlerle ilgili güncellenmiş listemiz.

renkler-perdeler-20218

Her yıl olduğu gibi moda ve trendin renkleri vedalaşmaya hazırlanıyorlar, yeni bir palet ve kombinlerle sahneden ayrılıyorlar. Bu sefer tüm 2024 trendlerini keşfetmek istedik ilgili renklerine perdeler, bir ortamın bütünlüğü ve uyumu için temel bir donanım öğesi. Onları tek tek görelim.

renkler-perdeler-20215

2024 için moda perde renkleri

Mobilya için moda tonları ve perdeler ve kumaşlar için 2024’te evet pastel renklere ilham vermek, açık ve zarif dokulara, basit ve anlaşılmaz tonlara. Anahtar kelime, bu nedenle, hafiflik.


Ayrıca okuyun: Oturma odalarınıza Perdeler 2024


İşte burada tek tek 2024’ün moda renkleri yeni bir yüz vermek evinizin perdeleri.

renkler-perdeler-20216

Nane yeşili

Evlerimizde kuşkusuz sürünecek ilk renk nane yeşili. En nüansıyla açık ve hassas, bu renk sınıfı ve inceliği temsil eder. Nane yeşili perdeler tüm stillere uyarlar. Klasik, modern, İskandinav veya country tonlarında, işte herkesi memnun eden renk.

Tavsiyemiz bu renkte perde seçmenizdir. hafif bir kumaşta, birkaç katmanla çakışacak. Bu ekstra dokunuş için dekoratif bir örtü yerleştirmek, tonda ton, böylece güzel bir üç boyutlu ve tam etki.

 

renkler-perdeler-20219

Açık sarı

Sarı renk hardal mevcut pantone’un sembolik renklerinden biri mobilya açısından. Perdelere gelince çok hafif bir gölgede yorumlanır, böylece ışık kumaşa nüfuz edebilir ve garanti mükemmel aydınlatma.

Bu renkteki perdeler özellikle kır tarzı, Eski püskü veya İskandinav tarzı evler için mükemmeldir. Nötr renklerle kombine edilecek beyaz ve bej gibi.

renkler-perdeler-20217

İlginizi çekebilir: Mutfağınız İçin İdeal Perdeleri Seçmek İçin 25 Fikir


Salkım Perde Modeli

Ayrıca en rüya gibi ruhlar için kutu romantik 2024’ün moda rengini kaçıramazdım. Salkım perdeleri olurlar un sahip olmalı bu yıl için, evinize bir peri masalı ve son derece rafine bir aura vermek için mükemmel.

Mor salkım rengi karakter dolu ve bir dekora uyum sağlar modern, pratik ve hafif. Resimler ve yastıklar gibi diğer bazı unsurlarda da hatırlatılabilecek bu tekstil detayı dikkatleri üzerine çekecek.

renkler-perdeler-20214

Bebek Mavisi

2024’te moda olan pastel renklerin toplanması burada bitmiyor. Stil ve mobilya açısından nihayet hak ettiği yeri bulan bir rengin zamanı geldi: bebek mavisi. Gökyüzü rengine doğru eğilimli, çok açık bir mavi tonudur.

Perdeler nasıl eşleştirilir bu renk çevreye? Onları içeri koy içinde bir ev toplam beyaz. Renk beyazla zenginleştirilecek ve buna karşılık odaya karakter kazandıracak.

renkler-perdeler-202110

Kayısı

Memnun olmayanlar için, büyük hayaller kuranlar için ve belirli ve incelikli ayrıntıları sevenler için işte yılın rengi perdeler açısından: kayısı rengi. Çok yönlü bir renktir, etnik veya oryantal evler için uygun, ama aynı zamanda basit ve temel stiller, özellikle beyaz veya krem ​​rengi ile kombine edildiğinde.

Bu rengi hafif tül perdelerde kullanın. alanı zorlamayın.

renkler-perdeler-202111

Şeker pembesi

Renkler arasında için en popüler 2024 ayrıca ürkütücü şeker pembesi. Kumaş ve perdelerle ilgili koleksiyonlar onu sunuyor yepyeni bir anahtarda, biraz ile hafif fanteziler ve çok ince. Şeker pembesinde bir perde evinizin tüm odaları ile uyumludur.

Aslında bu renk, kendisini çevreleyen ortama adapte etme konusunda büyük bir yeteneğe sahiptir ve her zaman bağlama göre yeni bir görünüm kazanır. Klasik ve modern evler için yeşil ışıktan şeker pembesine kadar. Bu renk seni şaşırtacak ve perdelerini değiştirecek manyetik bir elementte.

renkler-perdeler-20211

Gri renk Perdeler

Son olarak son renk olarak kabul edildi herdem yeşil bir moda ve iç tasarım: gri. Tüm tonlarında gri perdelerini değiştir eklektik ve mükemmel bir şekilde birleştirilebilir bir şeye dönüşüyor. Bu renkle ilgili tarafsız mükemmel Her mevsime uygun, karanlık alanlara ihtiyaç duyduğunuzda ışığın geçmesine izin vermeyen yüksek örtücülük ile.

Griyi perdelerinizle eşleştirin, derecelendirme ile cüretkar, en açıktan en karanlığa, nötr ve zarif bir gölgede.

renkler-perdeler-20212

2024 perde renkleri trendleri: fotoğraflar ve görüntüler

İşte o anın en havalı ve en trend renkleriyle perdelerin görüntüleri. Bu 2024’ün tüm pastel renkleri perde konusunda usta olacak.

perdeler için moda renkleri konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu