Perde Süsleri ve Aksesuarları

Perde Süsleri ve Aksesuarlar odaların zerafetini ve görselliğini yansıtan ürünlerdir sizlerde odalarınızın perdelerinde değişiklik yaparak Perde Süsleri ve Aksesuarlarını kullanarak odalarınızı güzelleştirin. Ayrıca Yatak odası perde çeşitleri ve Modern japon Perde örnekleri konumuza bakabilirsiniz.

Perde süsleri nasıl takılır

Perdenize yapacağınız süsleri hazırda alabilirsiniz ayrıca kendinizde yapabilirsiniz. Artık evlerimiz yeni dekorasyon fikirleri siteleri sayesinde sizlerde her şeyi yapabilirsiniz

Perdeleri bir çubuğa asarsanız, dekoratif süslemeler aradığınız atmosferi yaratmanıza yardımcı olacaktır: ilmekler hafif; bağlar, romantik; ip halkaları rustik bir dokunuş katıyor.

yeşil renk yatak odası perdesi

Perdelere takılan süsler

Perdeleri bir evin dekorasyonuna entegre etmenin birkaç yolu ve fikri vardır ve ayrıca evin pencerelerini ve odalarını daha fazla süsleyecek perde aksesuarları da vardır. Dekorasyon mağazalarında bulabileceğiniz bu aksesuarlardan bazıları şunlardır:

oturma odası perdeleri

  • Kravatlar: Bunlar, perdenin üçte birine yerleştirilen küçük ahşap veya metal parçalardır ve perdeleri toplamak için mükemmel, zarif bir döküm efekti yaratırlar. Her zaman klasik ve romantik bir dokunuş getirecekler.
  • Kelepçeler: Çift perdeli pencerelerde, muflon kaplı perdelerde veya perde ve perde kombinasyonlarında, perdeyi tutan kelepçeler, şeritler veya kordonlar kullanın: kumaşı toplamak ve pencereleri vurgulayan çarpıcı bir etki yaratmak için idealdir.
  • Püsküller: Kelepçeler ve kordonlar, püsküller, süslemeler veya ahşap bir kolye ile çok iyi bir şekilde tamamlanacaktır. Halka asılı perdeleri çalıştırmak için metal veya ahşap sürgüleri tercih edin.

düğümlü perde çeşidi

Perde süsleri modelleri

Bugün sizlere, onlara farklı bir tarz kazandırmanıza ve açık kalmalarına yardımcı olacak bazı perde aksesuarları göstereceğiz, piyasada her dekorasyon tarzına uygun sayısız perde aksesuarı var ve bunlardan bazılarını size göstermek istiyoruz. Tertipli bir oturma odası için 6 dekorasyon ipucu Neye ihtiyacınız olduğuna dair fikirler sunuyoruz.

Evde bir düğün ya da parti kutlamayı düşünüyorsanız, salonunuzu dekore ederken yaptığınız tüm işe zarar vermeden perdelerinizi toplamak için inci esintili, göz alıcı ve romantik tarzdaki bu perde aksesuarlarını tercih edebilirsiniz.

perde süsleri aksesuarları (6)

Bu, satın alabileceğiniz en popüler ve gündelik perde aksesuarlarından biri olabilir. Döşemelik kumaş mağazalarında çeşitli renklerde bulunan yeni ev dekorasyonlarının çoğu bundan ilham alıyor.

perde süsleri aksesuarları (7)

perde süsleri aksesuarları (8)

perde süsleri aksesuarları (9)

perde süsleri aksesuarları (10)

Mutfak perdesi Modelleri

Mutfak perdesi Modelleri

Herhangi bir rastgele mutfak perdesi alabilirsiniz, ancak ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçmek için uzman tavsiyesi arıyorsanız, doğru yere geldiniz.

Mutfak perdesi ihtiyaçlarınız veya bütçenizin ne olduğu önemli değil, çünkü farklı kullanım ihtiyaçlarına ve farklı bütçe aralıklarına uygun en yüksek puanlı seçenekleri dahil etmek için derinlemesine bir analiz yaptım.

ost00543

perde süsleri aksesuarları (12)

Bu listeyi en iyi mutfak perdelerini seçmek için tarafsız bir kaynak haline getirmek için 33 uzmana ulaştım ve dikkate alınması gereken çeşitli şeyleri tartıştılar. Harika bir tartışmadan sonra müşteri incelemelerini gözden geçirdim, büyük markaları araştırdım ve daha pek çok şey. Çünkü amacım çok ucuz olan ürünleri tavsiye etmek.

perde süsleri aksesuarları (13)

perde süsleri aksesuarları (14)

perde süsleri aksesuarları (15)

perde süsleri aksesuarları (16)

Metalden yapılmış bu perde aksesuarı zevkli bir klasiktir, boyutları kendi takdirinin tadını çıkarmanıza ve takip ettiğiniz amacı gerçekleştirmenize izin verecektir: gündüzleri evinize ışığın girmesine izin vermek ve geceleri pencerenizden manzaranın keyfini çıkarmak.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu