Perde Seçimi Önerileri

HOMEART perde A Perde Seçimi Önerileri

Ev veya Ofis olsun, eğer mekanlarınız da bir dizayn değişikliği yapmak yada yepyeni bir dekorasyon uygulamak istiyor ve bir ilham perisi arıyor iseniz doğru yerdesiniz…. Dekorasyon konusunda sizlere her zaman yeni fikirler sunan BeyazYastik.Com, yepyeni ve modern perde tavsiyeleri ile yanınızda…
Şimdi sizlere sunacağımız perde önerileri, dekorasyon stilinizi ortaya koymanıza ve zenginleştirmenize yardımcı olacak. Kimi yaratıcı, kimi pratik, kimi işe yarar dekorasyon önerileri BeyazYastik.Com‘da…

1.Büyük motif desenli tüllerle düz fonluk kumaşları kombinlemelisiniz.
2.Koleksiyondan seçeceğiniz bir perde desenini odanızın diğer detaylarında kullanabilirsiniz. Örneğin koltuğunuzun yastıklarında, yaşam odalarındaki minderlerde, masa örtülerinde ya da sandalye giydirmelerinde.

3.Duvarlarınız için uygulayacağınız duvar kağıtları büyük desenli ve yoğun renkli ise perde seçiminde daha naif ve sade tarzda seçimler yapmalısınız.

4.Halılarınızdaki geometrik gri desenlerle perdede kullanacağınız siyah ve griler iyi birer kombin olacaktır. Bu tasarıma bir de yastıklarda ya da küçük aksesuarlarda ekleyeceğiniz mürdüm ya da kırmızılıkla hareket kazandırabilirsiniz.

HOMEART perde 6 Perde Seçimi Önerileri

5.Evinizi dekore ederken turkuaz ile vengenin, gri ile kırmızının, mürdüm ile gümüşün uyumunu göz ardı etmeyin.

6.Farklı desen yastıklarla kanepenizi renklendirebilir evlerinizde hoş köşeler düzenleyebilirsiniz.

7.Turkuaz ve acı kahve renklerindeki çiçekli duvar kağıtlarını, aynı tonlardaki çizgili ve düz desenli kumaşlarla takım yapabilirsiniz.

8.Fuşya, ev tekstilinde 2011′in en moda renklerinden biri olacak. Yatak odanızda kış mevsiminde de çiçek açması için nevresim takımlı örgü battaniyeleri tercih edebilirsiniz.

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.