Penelope kaz tüyü yastıklar ile uykunuzun tadını çıkarın

Kaz tüyü ile yapılan ürünlerin en büyük özelliklerinden biri de rahatlığıdır. Kaz tüyünde bulunan bazı maddelerden dolayı yumşaklık ve esneklik kendini ön plana çıkarır. Yeni yatak odası ve genç odası tasarımlarında yastık veya yorganların tasarımında sıklıkla kullanılan ürünlerin başında kaz tüyü geliyor. Çünkü kaz tüyü ile tasarlanan ürünlerden gelen müşteri memnuniyeti oldukça yüksek. Kaz tüyü tasarımlarında öncü markalarından biri olan Penelope ürünleri, bu yılda bir çok kişi tarafından beğeni kazanacağına benziyor

Uyku neredeyse insanların hayatlarının yarısını kaplayan bir eylemdir. Uykumuzu sağlıklı bir şekilde almassak gün boyu dikkat dağınıklığı, stres, baş dönmesi, baş ağrısı ve uyku isteği gibi pek çok rahatsızlıklar yaşayabiliriz. Bir insanın hayatında başarılı, aktif ve katılımcı olmasının nedeni aslında sağlıklı ve düzenli bir uykudur. İnsanların kişisel ve yapısal özelliklerine göre uyku süreleri 6 ile 8 olarak değişmektedir. Bazı insanlarda 10 – 11 saatlere varan uyuma süreleri gözlemlenebilir. Bunun yanında en önemli olan unsur uykunun rahatlığıdır. Rahat bir uyku ise yastık, yorgan ve yatak konforuna paralel olarak değişmektedir.

Penelope kaz tüyü yastıklar ile uykunuzun tadını çıkarın konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir