Peluş Halı Modellerini Gördünüz Mü?

Peluş Halı Modellerini Gördünüz Mü? Bu çok özel tasarımlar ile hazırlanan peluş halı modellerini sizler için derledik. Dekorasyonlarınıza bambaşka bir hava ve görünüm sağlayacak bu özel peluş halılar ile sizlerde dekorasyonlarınız içerisinde bir farklılık yaratabilir, yaratacağınız bu farklılık ile evlerinize gelen misafirlerinizi etkileyebilirsiniz.

Peluş Halı
Mavi Renk Peluş Halı Modeli

Dekorasyonlarınıza bambaşka bir hava ve görünüm sağlayacak bu özel peluş halılar ile sizlerde dekorasyonlarınız içerisinde bir farklılık yaratabilir, yaratacağınız bu farklılık ile evlerinize gelen misafirlerinizi etkileyebilirsiniz.

Odanızı şık, modern ve konforlu bir ortam haline gelecek şekilde dekore etmeyi düşünüyorsanız, odanızdaki her alana şık, eğlenceli ve çok sevimli bir dokunuş katan çarpıcı bir peluş halıya sahip olma fırsatını kaçırmamalısınız. Bu modellere bir göz atın ve favorinizi seçin:

Yatak Odası için Lüks Sahte Koyun Postu Halı

Yatak Odası için Lüks Sahte Koyun Postu Halı

Peluş halı ile Yatak odası zeminlerini süslemek için lüks suni koyun derisi halı tasarımı. 2″ x 35.8″ boyutlarındadır.

Bu model, favori alanınızı süslemek için koltuk örtüsü veya kilim olarak kullanmak için idealdir. Çeşitli renklerde mevcuttur, tarzınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Peluş halı yorumları

Peluş halı Renk, doku, beden, yatağımın diğer kısmı için tekrar sipariş vereceğim! Çok güzel ve yatak odama çok şıklık katıyor, şiddetle tavsiye ediyorum ayrıca kalkıp soğuk zemine basmayın, hastalanmanızı engeller! King size yatağa mükemmel uyum sağlar!

Halılar toz için filtrelerdir

Çoğu halı, özellikleri nedeniyle çevredeki tozu tutmayı ve lifleri arasında tutmayı başarır. Tozda yaşayan akarlar halının lifleri ile değil, yağlar veya organik kalıntılarla beslenirler (bu yüzden en çok çarşaf, minder veya benzerlerinde birikirler).

Halıların dokunduğu iplere uzun süredir güve, kene vb. işlemler uygulanmaktadır. Bu, bir akar halıya konduğunda, dışarıdan “yiyecek” almadıkça hayatta kalamaz ve ölür.

Alerji semptomlarını olabildiğince önlemek için ideal olan halıyı normalden daha sık (2-3 günde bir) temizlemektir, çünkü bu hem yüzeyde kalan tozu hem de taşınmış ve tünemiş olabilecek olası akarları ortadan kaldırır. üstünde. Bu nedenle toz akarlarının neden olduğu alerjilere karşı en iyi çözüm halılarımızın doğru şekilde temizlenmesidir.

Hijyenik halı temizliği

Zaman zaman çeşitli durumlardan dolayı derinlemesine temizlik yapamıyorsak, bitkisel liflerden yapılanlar veya bitkisel taklitler gibi çok daha az toz tutan peluşsuz veya tüysüz halı modelleri olduğu da doğrudur. lifler. Bu durumda halı iyi temizlenmezse fazla toz tutmadığı için alerji reaksiyonu çok daha az olacaktır.

  • Suni kürk kilim yumuşak, sıcak ve rahattır.
  • Çizgiden çıkmayan suni süet astar kullanır.
  • Bakımı kolay, makinede yıkanabilir, temiz ve güvenilir.
  • Bu suni koyun postu kilim ile herhangi bir odaya stil katın.
  • Peluş, yumuşak bir el hissi ile 5-6 cm uzunluğunda, yoğun ve kabarıktır.

Peluş halı satın almak için link‘ ziyaret edebilirsiniz.

Peluş halı modelleri yakından izleyin

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu