Oturma odasına TV yerleştirmek için 15 seçenek

Bir dolap veya TV standı seçmek her zaman kolay değildir. Seçilen modelin görünüşte çekici olması yeterli değildir. Tezgahın oturma odası mobilyalarının geri kalanıyla uyumlu olması ve yeterince işlevsel olması gerekir. Bazı durumlarda, özlü bir alçak kaide yeterlidir, bazılarında ise yükseklik ayarlı ve değişken bir dönüş açısına sahip bir raf aramanız gerekir. Sizin için ilginç tasarımı, rahatlığı ve kusursuz kaliteyi birleştiren 15 başarılı model seçtik.

Yüksek teknoloji tarzı standlar

Her türden cam ve metal raf ve raflar, TV ve video ekipmanlarının yerleştirilmesi için popüler bir çözüm olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Bu şaşırtıcı değil – parlak metal ve renkli cam, modern TV’lerin ve plazma panellerin sade ana hatları ile mükemmel bir uyum içindedir. Bununla birlikte, son teknoloji çözümler bazen ahşap olmadan yapamaz.

Oturma odasina TV yerlestirmek icin 15 secenek

Fotoğraf: Tonin Casa Odeon TV sehpası. Mevcut cam tonları arasında beyaz, siyah, kırmızı ve altın bulunur.

1615112193 998 Oturma odasina TV yerlestirmek icin 15 secenek

Fotoğrafta: Porada Ubiqua TV standı herhangi bir açıya dönebilir. Model iki montaj seçeneği sunar: zemine veya zemine ve tavana.

1615112193 693 Oturma odasina TV yerlestirmek icin 15 secenek

Resimde: Bonaldo Vision cilalı çelikten yuvarlak ayak. Rafın üst kısmında bir dizi disk veya diğer küçük öğeleri saklayabilirsiniz.

1615112194 485 Oturma odasina TV yerlestirmek icin 15 secenek

Resimde: Ceviz TV sehpası Tonin casa Cortes, uçlarında rahat raflar.

1615112194 924 Oturma odasina TV yerlestirmek icin 15 secenek

Resimde: Bonaldo Panorama, modern bir ahşap kompozit / metal TV standı. Üst kısım döner. Ünlü Gino Carollo tarafından tasarlanan eserlerinden bir seçki New York’taki Modern Sanat Müzesi’nde sergileniyor.

Klasik stil

Geçmiş dönemin objeleri olarak stilize edilmiş mobilyalarla uyumlu modern bir TV yapmak kolay değil. Seçeneklerden biri, mobilyalarla aynı şekilde dekore edilmiş, doğal ahşaptan yapılmış özel bir TV rafı satın almaktır.

Alternatif bir çözüm, bir sanat eseri gibi, TV panelini dekoratif bir çerçeveye yerleştirmektir.

1615112195 314 Oturma odasina TV yerlestirmek icin 15 secenek

Fotoğrafta: Bakokko 1034V2 doğal ahşaptan yapılmış bir şömine rafı olarak stilize edilmiş, el oymalarıyla süslenmiş Bakokko 1034V2 TV sehpası.

1615112195 451 Oturma odasina TV yerlestirmek icin 15 secenek

Fotoğrafta: TV veya plazma panel Bruno Zampa Elliot TV için dekoratif çerçeve.

Basit ve zarif çözümler

Bir oturma odasına TV yerleştirmenin en popüler çözümü alçak zemin standıdır. Seçimleri çok büyük – herhangi bir dekora sahip olmayan özlü modellerden değerli ahşaplardan yapılmış veya pahalı kaplama ile kaplanmış lüks örneklere kadar. Herhangi bir modern iç mekan için bir düzineden fazla harika seçenek var.

Geniş bir TV sehpası ile tüm uzaktan kumandalar, kablolar, teller ve diğer küçük şeyler artık her yöne “kaymayacak”. Mükemmel sipariş garantili!

1615112195 450 Oturma odasina TV yerlestirmek icin 15 secenek

Resimde: Porada Aaron TV sehpası. Ahşap raf ve cam çerçeve metal bir taban üzerinde döner.

1615112195 389 Oturma odasina TV yerlestirmek icin 15 secenek

Fotoğrafta: son derece özlü bir TV standı ALF Basi. İstenirse aynı seriden uyumlu raflar ve dolaplar ile kolayca tamamlanabilir.

BeyazYastık Galeri’de TV sehpaları ve standları

Seçiminize göre – ahşap veya cam ve metalden yapılmış modeller, modern, klasik ve tasarımcı, özlü ve ustaca dekore edilmiş. Seçim yapmakta zorlandınız mı? Salon uzmanlarımızın yardımını kullanın! Her gün çalışıyoruz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu