Oturma odası için 12 akıllı model

Bir köşe TV dolabı mı arıyorsunuz? Oturma odanızdaki alanı optimize etmek için bu 12 dekoratif fikri keşfedin.

TV genellikle oturma odasının önemli bir nesnesidir ve iç mekanlarımızda gittikçe artan geniş formatlarda bulunur. Doğrudan duvara asmanın bir başka alternatifi de, çoğu zaman değerli yer kaplayan bir mobilya parçasının üzerine yerleştirilir. Köşe dolabı daha sonra çok elverişli bir seçenek haline geliyor, çünkü bu alana yatırım yapmanın özellikle karmaşık olduğunu biliyoruz.

Resimlerde seçtiğimiz bu 12 akıllı modelden köşe tv dolabınızı seçin.

1. İskandinav tarzı köşe TV dolabı

İskandinav tarzı köşe TV dolabı

İki raftan oluşan bu köşe TV standı, TV’nin açık bir görünümünü sunmak için oturma odasının bir köşesine mükemmel şekilde sığar. İskandinav tarzı estetik olarak odayla bütünleşir. Beyaz üst kısımlarla ilişkili ahşap, havadar ve zarif bir dekoratif dokunuş getiriyor.

Burada, masif parke zeminler ve duvarlarda göz kamaştırıcı beyaz pervazlar ile Haussmann tarzı bir iç mekanda keşfediyoruz. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

2. Televizyon için masif meşe köşe dolabı

Televizyon için masif meşe köşe dolabı

TV’ye bağlı tüm cihazları birleştirmek için özel olarak tasarlanmış bu masif meşe köşe dolabı, bol miktarda pratik saklama alanı sunar. Arkadaki açık alanı, tüm kabloların gizlenmesini sağlar. Geometrik ahşap tasarımı, güzel bir dekoratif boyutla oturma odasına entegre eder. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

3. Altın ayaklı tasarım köşe TV dolabı

Tasarım köşe TV dolabı

Altın bir dokunuş katarken oturma odasına uyum sağlayan dekoratif bir teklif. Bu tasarımcı köşe TV standı, pratiklik için estetikten ödün vermek istemeyenler için harika bir keşif. Gizli saklama alanı ve gizli kablo geçişiyle bu beyaz kabin, onu her koşulda kusursuz kılar. Özellikle altın iğne şeklindeki ayaklarının detayını seviyoruz. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

4. Koyu ahşap köşe TV dolabı

Koyu ahşap köşe TV dolabı

Bu köşe TV standı koyu ham mango ağacından yapılmıştır. Yaldızlı pirinç kulpları, üzerinde açık bir nişin bulunduğu büyük bir sürgülü çekmeceyi açar. TV’nin çalışmasına özgü tüm aksesuarları ve cihazları saklamanıza olanak tanır. Bu oturma odasında yeşil kadife bir kanepe ve ekru Berberi tarzı bir halı ile ilişkilendirilmiştir. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

5. Modüler köşe TV dolabı

Modüler köşe TV dolabı
Küçük istiflenebilir ve yan yana dizilmiş modüllerden, köşe TV dolabını beğeninize göre tasarlayabilirsiniz. Çevreye duyarlı olarak etiketlenen bu koleksiyon, doğal malzemeleri oturma odasına getiriyor. Zaman içinde gelişen esnek bir çözüm. Ve başka bir yerde büyük bir kolaylıkla yeniden monte edilmek üzere dönüştürülür.

Muhteşem bir şömineye sahip bu oturma odasında odanın köşesini kaplamadığını, ancak ayırıcı görevi gördüğünü unutmayın. Bölünmeden bir odayı ikiye bölmek için harika bir ipucu. Camif’te bulmak için.

Camif’ten satın alın

6. Vintage tarzı köşe TV dolabı

Vintage tarzı köşe TV dolabı

Siyah metal pimli ayaklar üzerine monte edilen bu köşe TV ünitesi, vintage etkilerden ilham alan koyu renkli ahşaptan yapılmıştır. Pratiktir, küçük teknik nesneleri dikkat çekmeden barındıran üç açık niş ile tasarlanmıştır. Her zaman kusursuz bir oturma odası için güzel bir görünüm. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

7. Endüstriyel köşe TV dolabı

Köşe endüstriyel TV dolabı

Birbirini tamamlayan farklı modüllerden oluşan endüstriyel bir köşe TV kabini. Çatı katı benzeri bir evren yaratmak için malzeme ve renklerin karışımını takdir ediyoruz. Çekmeceler, kilitli dolaplar, yüksek sandık, gizli depolamaya izin verir. Metal ve ahşabın birleşmesi, bu yaratıma benzersiz bir karakter kazandırır. Etsy’de bulun.

Etsy’den satın alın

8. Modern köşe TV dolabı

Modern köşe TV dolabı

Büyük bir modernliğe sahip, zarif yeşil renkteki bu köşe dolabının baştan çıkarılmasına izin verdik. Siyah metal pimli ayaklar şık bir tasarımın altını çizer. Ayrıca işlevseldir, depolama ve geniş bölmeler etrafında geliştirilmiştir. Her dekora ve her zevke uyması için bu model ayrıca beyaz, gri ve mavi renklerde mevcuttur. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

9. Özgün tasarımlı köşe tv dolabı

Özgün tasarımlı köşe TV dolabı

Özgün ve çok renkli tasarımıyla bu köşe TV sehpası oturma odasına güzel bir fanteziyi getiriyor. Panjur kapıları geri dönüştürülmüş ahşaptan yapılmıştır, kulpları ham ip olarak tasarlanmıştır. Özgünlük ve etnik etki için bir önyargı. Made in Meubles’da bulmak için.

Made in Meubles’tan satın alın

10. Oluşturmak için köşe ahşap TV dolabı

Oluşturmak için köşe ahşap TV dolabı

Aynı koleksiyondan bir dizi modül, TV’yi yerleştirmek için bir köşe takımı oluşturmanıza olanak tanır. Oturma odasına güzel bir doğal dokunuş getiren açık renkli ahşaptan eksiksiz bir görünüm. Çok sayıda saklama alanı ve raf, pratik ve estetik mekanlar sağlar.

Size uygun tasarımı oluşturmak ve DVD koleksiyonunuza uyum sağlamak için ideal modüler bir raf sistemi. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

11. Koyu gri köşe TV ünitesi

Koyu gri köşe TV dolabı

Sessiz tonlarla oynamak için, bu koyu gri köşe ünitesi TV’yi tutarlı bir şekilde barındırır. Altın pimli ayaklar daha gizli ve sofistike bir dokunuş getiriyor. Oturma odasında zarif bir tasarımı mükemmelleştirmek için zarif bir modül. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

12. Beyaz köşe TV dolabı

Beyaz köşe TV dolabı

Rahat iç mekanlar için ideal, klasik bir görünüm. Bu beyaz köşe dolabı, küçük alanlara düzgün bir şekilde sığar. Yivli ahşabın zarif detayını seviyoruz. Alt kısımdaki iki kapı, kullanışlı saklama alanını gizler. Ekrana ayrılmış ekranın altındaki açık bir niş, kutunuzu veya okuyucunuzu barındırabilir. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

Ayrıca köşe masasına adanmış dosyamızı, köşe rafındaki bu makaleyi ve hatta evinizde veya dairenizde yer kazanmak için bu akıllı mobilyaları keşfedin.

Cubit: modüler mobilya

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu