Oturma odası dekor için 7 aksesuar

oturma odasında kanepeler
Oturma odası dekor için 7 aksesuar nelerdir? Aile sağlığını merkeze alan bir dekorasyon projesinde konfor arayışı mutlaka olmalıdır. Oturma odası çok önemli bir odadır, çünkü orada birçok rutin an gerçekleşir. Konfor nasıl artırılır oturma odasında? Aksesuarlara dikkat ederek. Bunlardan bazılarını paylaşıyoruz.

1. Minder ile dekorasyon

çeşitli-kanepe-yastıklar
Minderler, bir miktar renk ve güzel desenler ekleyerek kanepeyi kolayca yeniden dekore etmenizi sağlar. Bugün başarılı olan birden fazla dekoratif trend var. Saçaklar ile tasarımlar çok orijinaller ve oturma odanıza farklı bir hava vermeniz için size ilham verebilirler. Ancak, oturma odası dekorasyonu örnekleri blog ek olarak, minderler yumuşak bir dokuya sahiptir ve bu nedenle, duyulara dikkat ederek odadaki konforu arttırır.

2. Bir battaniye olabilir

kanepe için battaniye
Mevsimler geçtikçe dışarıda sıcaklıklar değişir. Evin içinde de farklı özellikler basan bir varyasyon. Kış ve yaz aylarında termal konfor önemlidir. Yılın son döneminde oda nasıl ısıtılır? Battaniye sadece pratik kullanımıyla değil dekoratif değeriyle de moda olan bir üründür.

Farklı renk ve dokularda mevcuttur, oturma odası dekorasyon ürünleri hoş bir sıcaklık hissi sağlar. Dinlenmenin ve evde zamanın en yüksek önceliğe sahip olduğu hafta sonları için vazgeçilmez bir öğe haline gelir.

3. Sehpa Ayaklık

depolar
Yaşam alanı için çok fazla aksesuar var. Dizi, film ve televizyon şovlarını izlemek için seçilen yer. Ayrıca bir kitabı okumaya başlamak için ideal bir alan olabilir. Bu aynı zamanda bir kitap, mutfakla oturma odasi birlesik dekorasyon bir dergi veya bir blog olabilir. Rahat bir duruşun keyfini çıkarmak çok harika bir deneyimdir.

Kanepeyi başarılı bir şekilde tamamlayan parçalardan biri de, oturma odası küçük ev dekorasyonu fikirleri adından da anlaşılacağı gibi, vücudun bu bölgesindeki konforu artıran sehpa ayaklıktır. Bazı tasarımlar ek işlevlere sahiptir. Bu, depolama alanı olan parçalar için geçerlidir.

4. Servis arabası

 Servis arabası

Oturma odası ve mutfak arasındaki yolculuk sayısını azaltmak birçok durumda bir avantajdır. Örneğin, ev sahibi evinde ziyaretçi kabul ettiğinde, küçük oturma odası için dekorasyon fikirleri misafirlerine hizmet etmeye ve şirketinde vakit geçirmeye odaklanmak ister. Servis arabası erişilebilir bir yerde içecek almak için farklı ürünleri odaya rahatça taşımanıza olanak tanır.

5. Perdeler

beyaz perdeli oturma odası
Perdeler sadece pencereleri süslemekle kalmıyor, günlük hayatın ihtiyaçlarına da uyum sağlıyorlar. İç mekana giren doğal ışık seviyesini düzenlemeye izin verirler. Önemli ölçüde etkileyen unsurlardan biridir. Perdeler ayrıca ısı yalıtımını da olumlu yönde güçlendirir.

6. Halı

halı-geometrik şekiller
Halı, oturma odası içindeki belirli bir alanı görsel olarak çerçevelemek için kullanılan kaynaklardan biridir. Örneğin, köşe koltuklu oturma odası dekorasyonu kanepe, koltuklar ve sehpadan oluşan. Halı zemini süsler ve hoş bir rahatlık hissi sağlar.

Ancak, tüm insanların ihtiyaçlarına göre uyarlanmamış bir Duvar Dekorasyonunda Yapılan Hatalar makaledir. Bazen, evde yaşlı bir kişi yaşıyorsa olası düşmeleri önlemek için halıyı açmak uygundur. Geometrik şekillere sahip tasarımlar günümüzde oldukça revaçta. Ayrıca, oturma odası dekorasyonu pinterest ev dekorasyon olası bir takılmayı önlemek için eşyanın yere iyi sabitlenmiş olması da olumludur.

7. Zemin lambası

oturma odası
Oturma odasında ışık konforu çok önemlidir. Bir zemin lambası bir nokta sağlar, oturma odasi dekorasyonu resimleri ışık keyifli bir okuma köşesinin tadını çıkarmak için muhteşemdir.

Oturma odasındaki konforu artırmak için başka hangi aksesuarları eklemek istersiniz?

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu