Oturma odanız için en iyi kanepeyi nasıl seçeceğinizi keşfedin

Oturma odanızı güzel bir kanepe ile dekore edin

Kanepe hayatımızda çok önemli bir parça bir rahatlık alanı olduğu için. Eve gittiğimizde rahatladığımız yerdir ve bu yüzden dekorasyonumuzun merkezi bir parçası olması gerekir. Oturma odası alanı için kanepeyi seçmek karmaşık bir iştir çünkü stili, kumaşı veya rengi, boyutu ve rahatlığı iyi seçmemiz gerekir.

Göreceğiz oturma odasını harika bir kanepe ile dekore ederken farklı fikirler. Bu mobilya parçası oturma odasındaki en önemli, en merkezi alanı ve dikkat çeken ilk şey, bu yüzden onu iyi seçmeliyiz. Pek çok kanepe türü var ve bu yüzden seçim yapabileceğimiz çok şey var.

Deri kanepe

Oturma odası için deri kanepe

deri kanepeler uzun süre dayanan parçalardır Onlara hak ettikleri gibi bakarsak. Temizlemesi kolaydır ve yıllarca dayanır. Bu durumda bu tarz kanepeleri satın almak büyük bir yatırımdır. Daha pahalıdırlar ancak kumaşlardan çok daha uzun ömürlüdürler. Bu nedenle bu durumda, modası geçmeyen klasik ve sade bir stile sahip bir parça seçmek daha iyidir. Bu durumda kahverengi tonlarda bir tane görüyoruz ancak ham veya daha koyu tonlarda bir cilt de var. Bize zarif ve kaliteli bir parça gibi geliyor.

Vintage kanepe

Vintage tarzı kanepe

Vintage tarzı oturma odamız için harika bir seçim olabilir. Başka antika mobilyalar eklediyseniz, eski bir kanepe de ekleyebilirsiniz. Bunlar genellikle eskitilmiş deri ve deriden yapılır ve çok dayanıklıdır. Bir kontrast ve daha yumuşak bir dokunuş oluşturmak için bazı yastıklar eklemeniz gerekse de, çok fazla karakterleri var. Minderlerin modern bir dokunuşu varsa, kanepenin tarzını yenilemek için belli bir kontrast oluşturabileceğiz.

Sofá şezlong

Nötr kanepeli oturma odası

Biri Satın alabileceğiniz en rahat koltuklar şezlonglu olandır. Bu tür kanepeler, oturma odasında yerimiz varsa mükemmeldir, çünkü tamamen uzanmamızı sağlar. Kanepede çok zaman geçirmeyi seviyorsanız en iyi seçeneklerden biri şezlong kullanmaktır. Kanepeyi nötr bir gölgede satın alın ve bu parçanın keyfini yıllarca sürebilirsiniz. Bu durumda, genellikle gri gibi çok daha çok yönlü renkler seçilmesine rağmen, beyaz bir ton seçmişlerdir.

Renkli kanepe

Renkli kanepeli oturma odası

Bir daha cüretkar bir fikir, eğlenceli tonlarda bir kanepe seçmektir ya da dikkat çeken güzel. Kuşkusuz daha riskli bir seçim çünkü kanepenin rengini dekorasyonun geri kalanıyla birleştirmek zorundayız. Minderleri kontrast oluşturmak için birleştirebilir ve böylece birkaç rengi eğlenceli ve orijinal bir şekilde karıştırabilirsiniz. Örneğin bu, dikkat çeken ve kanepeyi oturma odasının en önemli parçası yapan yoğun bir sarıya sahip.

Modüler kanepeler

Oturma odası için modüler kanepeler

Eğer istersen çok yönlü olan fikir, çünkü alanı beğeninize göre değiştirmek istiyorsunuz, sonra size harika modüler kanepeleri öneriyoruz. Bu tarz kanepeler, sadece basit çizgilerle çok sade tasarımlarda parçalardan oluşuyor. Kolayca birleşebilmeleri için genellikle temel tonlarda da satılırlar. Bazılarının arkalığı vardır ve bazılarının yoktur, böylece ayrı şezlong veya kanepeler oluşturulabilir. Her oturma odası için eğlenceli ve çok özel bir fikir.

Oturma odasında nötr tonlar

Nötr tonlarda kanepe

İçin en iyi fikirlerden biri her türlü oturma odası, temel tonlarda bir kanepe seçmektir. Her şeyle uyumlu bir parça olduğu için bu fikir her zaman işe yarar. Gri rengi şu anda çok popüler ve kolay kombinlenebildiği gibi kullanımının çok da fark edilmediği bir renk.

Oturma odanız için en iyi kanepeyi nasıl seçeceğinizi keşfedin konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

dır-dir

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu