Kadın Dünyası

Orijinal pembe saç trendlerini keşfedin

Pembe saç

Pembe saç trendi tekrar tekrar geri dönüyor gibi görünüyor. Çarpıcı, çığır açan ve çok özel bir saç rengidir. Herkes fantastik tonlara cesaret edemez, ancak tonu korumak ve saçın bozulmaması için çok fazla özen gösterilmesi gerektiğinden, saçlar için her zaman bir zorluk teşkil ederler. Öyleyse pembe saç trendini takip etmemiz gerekip gerekmediğini görelim.

Bizim göz alıcı veya özel gölgeli saçlar Her zamankinden kopmanın veya daha orijinal olmanın bir yolu olabilir. Sadece özel bir saç kesimi yapmakla kalmaz, aynı zamanda renkleri değiştirerek yeni bir şeyler yaratabiliriz. Pembe saç bu yıl kesinlikle trend olmaya devam ediyor, bu yüzden onu takmak için bilmeniz gereken birkaç şey var.

Pembe saç trendi

Pembe saç giyme fikirleri

Pembe saç her zaman sevdiğim bir saç rengidir ve bazı ünlülerin giydiği bile. Rihanna’dan Katy Perry’ye veya Kaia Gerber‘e, bir noktada saç rengini pembeye çevirmeye karar verdiler. Bu trend eğlenceli, inanılmaz bir değişiklik ama yumuşak ve güzel bir gölge, bu yüzden tüm kadınlarda güzel görünüyor. Bu yıl bu trendi her tür saçta, hatta sadece uç bölgelerinde veya bayalaj vurguları olarak tekrar görüyoruz. Bugün saçlarımızla oynamak neredeyse zorunlu.

Pembe saç nasıl alınır

Bu saça ulaşmak zor. Oldukça açık bir gölge, özellikle şimdi giyilen açık pembe. Bu saçı elde etmenin sorunu, bir pembe saç rengini eklemeden önce ağartma. Kuaföre saçımızın bu tip ağartmaya uygun olup olmadığını sormalıyız, çünkü en ince saçlar çok fazla zarar görebilir ve iyileşemez. Yani sormak her zaman önce gelirdi. Ağartma işleminden sonra pembe boya farklı tonlarda eklenir, çünkü pembenin birçok tonu vardır. Ne tür bir gül istediğimizi de bilmeliyiz, pembe altın gibi daha eski bir tane, bir tane daha turuncu, bir fuşya pembesi veya bir pastel pembe.

Gül altın tonları

Gül altın tarafından

Gül altın, altın dokunuşlu bir gülün tonudur şu anda trend olan. Çok gurur verici saçlar için gül çeşitlerinden biridir. Yaşlanmış bir gül gibidir ve saçın her tarafına veya uçlarına bayalaj vurguları şeklinde takılabilir. Tüm saç tipleri için mükemmel bir tondur ve çok fazla bozmak istemiyorsanız sadece uçlarına koyabilirsiniz, ancak o gül altının aksine kökleri doğal tonda bırakanlar da vardır. .

Kiraz çiçeği tarafından

Kiraz çiçeği tarafından

Kiraz çiçeği kılı, bize kiraz çiçeklerini hatırlatan pastel pembe bir renktir. Bir gerçekten bahar pembesi bu hemen hemen herkesi sevindirir ama özellikle o pastel ton için açık ten. Gerçek şu ki, bu tonu oluşturmak için saçı biraz ağartmak gerekiyor, çünkü en açık pembelerden biri ve pembe görünmesi için çok hafif bir tabana sahip olmamız gerekiyor. Bu yüzden yapmadan önce düşünmeniz gerekiyor.

Pembe saç bakımı

Pembe saç önceden ağartılmalıdır, bu da onun biraz bozulmasına neden oluyor. Bu yüzden pembe saç giyeceksek bol bol nemlendirmemiz gerekiyor. Saç için serum kullanmalıyız ve her hafta yumuşaklığını ve parlaklığını geri kazanmak için maske veya hindistancevizi yağı ile nemlendirmeliyiz. Rengi iyi durumda tutmak için ürünlerin kullanılması da gereklidir.

Orijinal pembe saç trendlerini keşfedin konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

bu yazımızı beğendiyseniz Yaprak Dişler konusuda ilginizi çekebilir.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu