Dekorasyon ÖrnekleriHalı Modelleri

Nötr Renklere Sahip Halı Önerileri

Nötr Renklere Sahip Halı Önerileri

Nötr tonlu halılar, hemen hemen her tür mobilya veya dekorasyon öğesiyle kombinlenebildikleri için hemen hemen her dekoratif stil için mükemmel bir tamamlayıcıdır.

Nötr tarzda bir halı hangi dekorasyon öğeleriyle birleşir?

Nötr tonlara sahip halılar bir evde farklı dekorasyon öğeleriyle kombinlenme açısından sonsuz olanaklara sahiptir. Şunlarla mükemmel bir şekilde birleşirler:

  • Kahve masası
  • Kırlent yastık
  • Tv dolapları
  • Perdeler
  • Lambalar

Bir halıda bulunan nötr renkler nelerdir?

Nötr olarak kabul edilen renkler gri, siyah, beyaz, bej ve bunların parlaklık açısından çeşitleri. Çok yumuşak puantiyeler, yeşillikler veya lacivert de dahil edilebilir.

Kısacası gözden kaçabilecek renklerdir. Genellikle dikkat çekmeyen tonlardır ve bu nedenle rahat ve konforlu bir ortam oluşturmaya yardımcı olurlar.

Ek olarak, bu renklerin orta veya koyu renk aralıklarındaki kombinasyonu, zamanla biriken olası kirlerin daha az fark edilmesiyle halının temizlenmesini daha zor hale getirir.

Nötr renkli bir halı ile ne elde ederiz?

İlk ve muhtemelen en önemli şey, daha önce tartıştığımız gibi, rahat bir dekorasyon yaratmaktır. Oturma odasında, yatak odasında veya yemek odasında bulunduğumuz süre boyunca rahat ve rahat olmak için.

Dekoratif tarz bile önemli değil, çünkü daha boho ortamlarda bile nötr renkli bir halı daha rahat bir ortam yaratmaya yardımcı olacaktır.

Nötr renkleri birleştiren ne tür halılar var?

Şu anda her stil ve boyutta çok çeşitli kilimlerimiz var. En seçkin modellerimizden bazılarıyla, hepsi arasında seçim yapmanıza yardımcı olacağız:

Uzun tüylü bir kilim arıyorsak en çok rağbet gören parçalarımızdan biri de Shaggy halı modeli:

LE SHAGGY 02 HALI UZUN havlı BERBER TARZI HALI.

Bu model, beyaz bir arka plan rengini gri bir eşkenar dörtgen tasarımıyla birleştiren sentetik uzun tüylü bir halıdır. Berber el halılarından ilham almıştır.

Şüphesiz çok güzel bir parça, kabarık ve üstünde uzun zaman geçirmek için güzel bir parça. Shaggy modeli orta boydan büyüğe çeşitli standart ölçülerde üretilmektedir.

Orta tüylü ve aynı zamanda düz renk bir kilim arıyorsak en başarılı modellerimizden biri de Torino model kilim:

Bu halı sentetik polipropilen elyaflarla dokunmuştur ve leke tutmaz özelliği sayesinde temizliği çok kolaylaştırır. Herhangi bir deterjan veya kuru temizleme ürününü pratik olarak desteklerler.

Yüksek lif yoğunluğuna sahip olduğu için üzerine basmak, oynamak veya uzanmak da oldukça rahattır. Nötr renk yelpazesi, herhangi bir alana yerleştirilmesine ve birleştirilmesine izin verir.

Ve ilginç bir nokta olarak, ölçümler sorun olmayacak. Bu model 4 metre genişliğinde rulo halinde üretilmiştir, böylece her alan ve ihtiyaç için mükemmel halıyı kesebilir ve yapabiliriz.

Kısa tüylü kilimlere gelince, burada Türkiye/Gaziantep ilinde yapılan yün halılardan birini seçebiliriz.

Şüphesiz, %100 yünden dokunan ve çok şık düz renk seçenekleriyle yüksek kaliteli bir halı. Doğal lifler sizin için bir şeyse, bu modeli kaçırmamalısınız:

STAR - KATI RENK SAF YÜN KİLİM ÖLÇÜSİNE GÖRE YAPILMIŞTIR

Mükemmel düz renkte yüksek yoğunluklu liflere sahip bir kilim modeli. Yün liflerinden mekanik dokuma tezgahında dokunan dünyanın en iyi kilimlerinden biri olabileceğine sizi temin ederiz.

Son olarak, düz dokuma veya tüysüz bir halı arıyorsanız, bu sezon sorunsuz ıslanabilen iç ve dış mekanlar için mükemmel olan yeni kilim modellerini ekledik.

Düz dokuma kilimler, bitkisel elyaf kilim tarzında yapılır, ancak bu durumda, PET plastik şişelerden geri dönüştürülmüş sentetik elyaflarla yapılır.

Nötr renklere ve düz dokumaya sahip, aynı zamanda ekolojik ve sürdürülebilir bir arazi halısı istiyorsak aradığınız model bu olabilir:

İÇ - DIŞ MEKAN HALI VE GERİ DÖNÜŞÜM ELYAFTAN KALIN DÜĞME - TERRA SAHARA HİNDİSTAN

Hem iç hem de dış mekanlarda nötr renklere tutkuluysanız, dekorasyonunuza uygun bir halı seçmek artık sorun değil.

Nötr renkli bir halının sizin için mükemmel olacağını düşünüyor musunuz?

Bunlara'da bakmalısın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu