Mutfak ve banyoları yenilemek sandığınızdan daha kolay!

İnşaat işine karışmak yok! Mutfak ve banyoları hızla yenilemek sandığınızdan daha kolay. Herhangi bir çalışma yapmadan mutfak ve banyoları yenilemenin mümkün olduğunu biliyor musunuz? Bu fikirlerle onlara tozdan, döküntülerden, su kesintilerinden kaçınarak gençleştirilmiş bir hava verebilirsiniz … Üstelik tüm iyileştirmeler çok kısa sürede yapılır.

Mutfak ve banyoları yenilemek için kolay çözümler

Insaat isine karismak yok Mutfak ve banyolari hizla yenilemek sandiginizdanÖnerilerimizin sonucu hayal edebileceğinizden çok daha iyi ve onlarla birlikte büyük miktarda para harcamaktan ve duvarları ve zemini kesmek, mobilyaları sökmekten vb. Tüm bunlarla birlikte rahatsızlıktan kurtulursunuz. Mutfakları güncelleyin, onları kişiselleştiren eğlenceli bir dokunuş ekleyin, dikkat çekici noktalar yaratın, onları daha işlevsel ama aynı zamanda daha güzel yerlere çevirin: Onu, Pixabay’daki bu fotoğraftaki kadar güzel yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Mobilyaların arasına bir kaide yerleştirin

mutfakları ve banyoları yenilemek
Kaynak: Kireç Dantel

Mutfak ve banyoları yenilemek için duvarları yukarıdan aşağıya döşemeye gerek yoktur. Çoğu zaman, tüm alanı tamamen dönüştüren bir kaide kadar kolay yerleştirilebilen basit bir ayrıntı yeterlidir.

Fotoğraftaki örnek bunun ne kadar şok edici olabileceğini gösteriyor dolaplar arasındaki sadece gösterge panelini dekore edin bir mutfağın üstünde ve altında. Elbette çarpıcı bir desene sahip güzel bir seramik seçmeye çalışın. Sonuç, bu örnekteki kadar harika olabilir.

Mutfak dolapları için yeni kapılar

mutfakları ve banyoları yenilemek
Kaynak: Delighfull

Eski moda mutfak mobilyalarınızın görünümünü değiştirmeyi hayal edebiliyor musunuz? Eh, hiçbir şey daha kolay, eğer dolaplar standart ölçülerdir. Sahip olduğunuz modüllere uyum sağlayan başka kaplamalar veya renklerde kapılar bulmanız çok olasıdır. Sadece onları sökmeniz ve yeni kapıları yerine yerleştirmeniz gerekir. Dönüşüm basit ve hızlı olduğu kadar radikal olacak.

Diğer bir seçenek de mobilyayı boyamak veya kapıların rengini değiştirmektir. Onlara çarpıcı bir ton verin, onları ilgi odağı haline getirmek için modern, etkileyici.

Fayansların emaye ile boyanması

Kullanmalısınız fayanslar için özel boya, neredeyse tüm büyük markaların sahip olduğu. Bu ürünlerin çoğu su bazlı emayelerdir ve önce duvarın astarlanmasına gerek kalmadan doğrudan uygulanır.

İdeal genellikle iki kat uygulayın köpük rulo ile aralarında yaklaşık 8 saat kurumasına izin vererek duvarların mükemmel olmasını sağlayın. Emaye büyük bir direnç sunar: Mutfak ve banyolar için özel olarak formüle edildiği için su buharı veya ısı nedeniyle pul pul dökülmez veya soyulmaz. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz sayısız renk vardır.

Ve neden kolları değiştirmiyorsunuz?

mutfakları ve banyoları yenilemek
Kaynak: PullCast

Mutfak mobilyalarınızı boyamaya karar verseniz de vermeseniz de, her halükarda kapı kollarını yeni modellerle değiştirmek mükemmel bir fikirdir. Minimal bir değişiklik gibi görünecek, bu doğru, ancak mutfaklara ve banyolara özel bir dokunuş vermek yeterli olacaktır.

Hırdavat dükkanlarında ve Kendin Yap merkezlerinde, gündelik modellerden diğer çok zarif modellere kadar çok çeşitli tasarımlarda geniş bir düğme, kulp, kulp teklifine sahipsiniz. en basit mobilyayı geliştirirler. Resimdeki örnek bin kelimeye bedeldir …

Kaplamaları birleştirerek mutfak ve banyoları yenileyin

mutfakları ve banyoları yenilemek
Kaynak: Talaş ve Manolya

Fayans ve boya. Veya PVC çıtalar ve boya. Veya fayans ve duvar kağıdı … İkincisi, birkaç yıldır hararetli olan dekoratif bir kaynak. Duvar kağıdı, mutfaklar ve banyolar dahil bir ortamı en basit ve en etkili şekilde dönüştürmenize olanak tanır. Her zaman bu tip kaplamanın yüksek nem oranına sahip odalarda pek uygun olmadığı düşünülse de, yeni tasarımlar su geçirmezdir ve kendilerine atılan her şeye katlanırlar: zamanla şişmezler veya kopmazlar.

Harika görünen birçok estetik teklif var. Yerleşik yemek alanı olan bir mutfağınız varsa (duvara yapıştırılmış bir bar bile olabilir), bu alanın duvar kağıdı onu diğerlerinden ayırın, Örneğin.

Banyoda, lavabonun duvarlarını duvar kağıdına getirirseniz veya iki tür malzemeyi birleştirirseniz, daha düşük bir fayans frizi ve bir üst duvar kağıdı frizi oluşturduğunuzda, lavabonun duvarları kişilik kazanır …

Büyüleyici bir lavabo yerleştirin

mutfakları ve banyoları yenilemek
Kaynak: Londra’yı Yaşama Şeklimiz

Bulundukları yerde işlevsel ve pratik bir banyonuz var ama biraz ışıltı katmak ister misiniz? Daha dekoratif hale getiren bir lavabo takın. Fotoğraftaki, çiçeklerle süslenmiş romantik bir parça ve modern bir gardıropa uyarlanmış. Bu kombinasyon gözden kaçmaz ve böylesine sıradan bir yere zarafet ve kişilik katar. Birçok seçenek var: metal lavabolar, endüstriyel tarz; cam, hafiflik vermek için; kabuk veya yaprak şekilli, vesaire vesaire.

Duvar kağıdı ve ayaklı küvet ile klasik tarz

mutfakları ve banyoları yenilemek
Kaynak: Hattie Lloyd Home

Ve kim lavabo diyor, küvet diyor. Geniş bir banyosu olan ayrıcalıklılardan biri misiniz? Onu “rahatlama tapınağınıza” dönüştürün. Yapabilirsin güzel bir tasarımla duvarı duvar kağıdı, bu çiçek gibi ve bir pençe ayaklı küvet yerleştirin.

Kendinizi mahrum etmeyin! Muaf modeller, eski tasarımları yeniden üreten, Oldukça buluntular ve her zaman çok büyük boyutlara sahip değiller. Ayrıca, bu küvetlerden birinde harika bir köpük banyosu yapmaktan daha hoş bir şey var mı? Bir filmden!

Yeriniz yok mu? Sorun değil: bir tane kurun avangart musluklar duş kabininizde sıcaklığı ayarlayan termostatlı, masajlar için multi jet, su akışının kontrolü … Günlük banyonuzu lüks bir spaya çevirecek ve sudan tasarruf edeceksiniz.

Herhangi bir çalışma yapmadan mutfak ve banyoları yenilemenin birçok baş ağrısını nasıl önlediğini ve aynı zamanda her zaman gerekli olmayan para israfını nasıl önlediğini görebilirsiniz. Bu ipuçları ile bu alanlar farklı görünecek.

İnşaat işine karışmak yok! Mutfak ve banyoları hızla yenilemek sandığınızdan daha kolay. konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu