Mutfak raflarınız için dekorasyon ve siparişte en son yenilikler

Mutfak raflarının dekorasyonu bu odada göz önünde bulundurulması gereken bir unsur olmalıdır, çünkü burası en sevdiğiniz tarifleri hazırladığınız, arkadaşlarınız sizi görmeye geldiğinde kahvenizi veya demlenizi içtiğiniz veya tabii ki kahvaltı yaptığınız yer. sabah dışarı çıkmadan önce.

Mutfak raflarının dekorasyonunu hesaba katmaya ne dersiniz? Kesinlikle farklı ve daha güzel göreceksiniz. Ve bundan daha çok keyif alacaksınız.

Mutfak rafları dekorasyonu

10520 2 c1YUKA yardımcı mutfak SIDEBOARD. Ref. 10520. Bkz. BeyazYastik.Com

Açık raflı veya saklama alanlı mutfak dolapları kullanmak, onu dekore etmek için iyi bir başlangıçtır. Hatta kendi başlarına süslemek için mutfak dolapları bile olacak.

Aromatik bitkiler veya otlar

Mutfağınızda aromatik otlar bulunan bazı tencere bir lüks olacak. Taze otlarla yemek pişirmek, yemeklerinize özel bir aroma ve estetik katacak bir şeydir. Seçtiğiniz bitkilere bağlı olarak, çok fazla ışığa veya güneşe ihtiyaç duyabilecek tek şey.

Mutfağınızda yeterli ışık olmaması durumunda hangi bakıma ihtiyaçları olduğunu öğrenin.

Uyum yaratmak için mutfak rafları dekorasyonu

miroytengo blog estantes cocina decoracion 8

Uyum sağlamak için düzen önemlidir. Bizi daha büyük bir huzur ve sükunet içinde yaşamamızı sağlayan şey maddi şeyler arasındaki dengedir. Aynı zamanda bir şeyler pişirmek veya içmeyi daha keyifli hale getirmek de önemlidir. Bu, o anda kullanabilmemiz için eşyaları daha hızlı bulmamıza ve mutfak raflarını dekore etmemize yardımcı olacaktır.

Mutfağı nasıl organize edeceğinizi öğrenmek ister misiniz?

Kavanozlar baklagiller, makarna, baharatlar

miroytengo blog estantes cocina decoracion 5

Estetik ve işlevsellik bu ipucu ile el ele gidebilir. Yemek pişirmeye gittiğinizde size yardımcı olacak mutfak raflarını dekore etmenin bir yoludur.

İşin püf noktası, benzer kavanozlar veya kavanozlar kullanmak olacaktır. Bu, kompozisyona uyum sağlayacaktır. Ayrıca üzerine makarna veya yemek çeşidinin pişme süresini yazabileceğiniz şık tasarımlı etiketlerle etiketleyebilirsiniz.

Vintage mutfak dekoru

miroytengo blog estantes cocina decoracion 2

Her zaman teraziler veya eski su ısıtıcıları gibi bazı olağanüstü eşyalar koyabilirsiniz. Muhtemelen evin etrafında harika eşyalarınız vardır. Bazen hazırlanıp süslemek için biraz temizliğe veya bir el boyaya ihtiyaçları vardır.

Mutfak raflarının dekorasyonu: renklerle oynayın

miroytengo blog estantes cocina decoracion

Pastel misin yoksa parlak renkli misin? Bunlar, raflara koyduğunuz çeşitli nesneler aracılığıyla mevcut olabilir. Yukarıdaki resme bir göz atın.

Vintage bir atmosfer yaratmak istiyorsanız, pastel renkler buna ulaşmak için bir referanstır ve mutfak raflarını dekore ederken harika olacaktır.

Şimdi çılgın bir fikir. Baharatların renkleriyle oynamaya ne dersiniz? Evet, çılgınca çünkü basit görünse de tamamen olmayacak. En renkli baharatları bulmanız gerekecek. Bu da size bu özel çeşnilerle bir market veya merkezde dolaşmanız için bir bahane veriyor.

Orijinal mutfak rafları

miroytengo blog estantes cocina decoracion 6

Bir öncekilerin arasında bir kombo yapabilir ve bir alanı tabak takımıyla, diğerini bardaklarla birleştirebilir, hasır bir sepet ve bir tencereye makarna veya sebze koyabilirsiniz.

Mutfakta rafınız yoksa ancak bazı dekoratif detayları koyabileceğiniz ücretsiz bir duvar veya rafınız varsa bu yazıda gördüğümüz fikirler de size iyi hizmet edecektir. Belki de yapmanız gereken tek şey, mutfak raflarını nasıl dekore edeceğinizi bilmek için hangi nesnelere odaklanacağınızı seçerken daha seçici olmaktır.

Çok Fazla Bir Şey Yok: 10 İtalyan Minimalist Mutfak
Ne tür bir mutfağa ihtiyacınız var?
Mutfak yenileme fikirleri
Mutfak raflarınız için dekorasyon ve siparişte en son yenilikler konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu