Mutfak mobilyası seçimi nasıl olmalı?

açık mutfakta beyaz mobilya
Mutfak mobilyası seçimi nasıl olmalı? Mutfak dolabı seçimi nasıl yapılır? Mutfak kadar pratik bir odada da estetiğin önemini gösteren çeşitli dekorasyon trendleri var. Evin bu bölümünde parlaklık çok önemlidir. Ve bazı öneriler netliği artırır. Parlak bitmiş mobilyalar güzel yansımalar sunar. Ayrıca parlaklık düzeyinin farklı derecelerde sunulabileceğini de belirtmek gerekir. Ayna etkisi en çarpıcı olanlardan biridir. Kısa veya orta vadede mutfak mobilyalarını değiştirmeyi düşünüyor musunuz? Modası geçmeyen bir trendde size ilham verecek bazı fikirler: parıltı efekti.

1. Parlak efektli düz çizgili mobilyalar

parlak efektli düz çizgili mutfak mobilyası
Pratik bir oda, ihtiyacınız olan her şeyle mükemmel bir şekilde donatılmış bir odadır. Depolama temel bir ihtiyaçtır. Bu nedenle kolon, mutfak dolabı seçimi mini odalara bile entegre edilebilecek formatlardan biridir. İç kısım çeşitli bölmelerden mutfak mobilyası markaları ve raflardan oluşur. Bu şekilde düzen ve organizasyon geliştirilebilir.

Fotoğraftan esinlenerek görebileceğiniz parlak efektli düz çizgilerden oluşan mutfak, önü ile nüanslı.

2. Uzatılmış kulplu beyaz mobilyalar

beyaz-mutfak-mobilya-uzun kulplu
Kulpsuz mobilyalar tüm öfke ve mutfakta minimalizmi yükseltiyor. Uzatılmış çerçeveli tasarımlar özellikle pratiktir ve zamansız bir estetik sağlar. Bu nedenle, mutfak mobilya dekorasyon parlak cilalı mobilyalarla birleştirildiğinde de iyi bir eşleşme oluştururlar. L şekli mutfak dolabı modelleri metal kulplar arka planda daha da öne çıkıyorlar ve çarpıcı bir kontrast oluşturuyorlar.

3. Parlak efektli üst mobilyalar

beyaz ve ahşap mutfak
Komple mutfak mobilyalarının tek tip bir görünüm sergilemesi gerekmez. İki renkli bir kompozisyon, üst alanda bulunan dolapları zemine yakın olanlardan görsel olarak ayırt etmeyi sağlar. Fotoğrafta gördüğünüz oda örneğindeki durum budur.

Beyaz kapılar parlak efektli, koyu ahşap rengini taklit eden bir malzemenin varlığının öne çıktığı bir cephede mükemmel bir şekilde çerçevelenirler.

4. Adalı mutfak

"m/
Ada mutfakları için trend çok güncel. Açık alanlar, evde geçirilen zamanın büyük önem kazandığı bir yaşam tarzını gösterir. Geniş ve açık alanlar, mutfak mobilya ölçüleri kişiler arası karşılaşmayı teşvik etmek ve diğer sevdiklerinizi ağırlamak için mükemmeldir.

Açık mutfağın mobilyaları oturma odasından da görülebilir. Ve ada, bir ada kuran çekirdek haline gelebilir. görsel ayrım iki yer arasında.

5. Mükemmel uyum içinde beyaz ve koyu renk mobilyalar

mutfakta beyaz-koyu-mobilya
Mutfak bir kontrast evreni gösterebilir. Açık ve koyu mobilyalar bunu netleştirir. Parlaklık efekti odaya aydınlık, ferahlık ve estetik getirir. Kompozisyon beyaz fayans seçimi ile tamamlanabilir.

6. Küçük bir yarımada ile

mutfak-beyaz-renk-mobilya-ve-yarımada
Adalı bir mutfağın dağıtılması, odada çok fazla zaman geçiren birçok insanın hayalidir. Ada, yeni tarifler hazırlamak için pratik bir çalışma alanı sağlar. Ancak, metrekare sınırlaması göz önüne alındığında, mülk sahibinin farklı bir alternatife öncelik vermek için bu fikri reddetmesi gerekebilir: yarımada mutfak güzel bir seçenek olacaktır. Parlak efektli beyaz mobilyalarla donatılmış bir oda ve küçük bir yarımada çekici bir topluluk oluşturuyor.

Bu nedenle, parlak kaplamalı mutfak mobilyaları, yaklaşan bir yenileme yapmak istiyorsanız size ilham verebilir. Işık verirler, mutfak dolabı renk seçimi zariftirler ve zamansız bir görünüm sağlarlar. Ancak bunun yanı sıra mat efektli mobilyalarla birleştirerek kontrastı pekiştirmek de mümkün. Bu mutfaklardan günlük olarak en çok hangisini seviyorsunuz?

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu