Mutfağınızda başarı ile birleştirebileceğiniz 10 tabure

Mutfaklardaki tabureler lambalar, dekoratif bir detay, pastanın üzerine krema gibi bir şey değil mi?
Sadece kullanışlı ve gerekli olmakla kalmazlar, aynı zamanda doğru tabureleri seçersek mutfağa çok çekici bir dekoratif vurgu ekleyebiliriz.Ve şimdi göreceğimiz şey bu: Mutfağınızın tarzına en uygun olanı seçebilmeniz ve dekorasyon ekleyebilmeniz için farklı tarzlarda 10 tabure.

Mutfağınız için bir tabure mi arıyorsunuz ve hangisini seçeceğinizi bilmiyor musunuz? Şüphelerinizi açıklığa kavuşturmak için benimle takip edin.

Çağdaş bir tarza sahip çağdaş mutfaklar için

Black metal ve rattan mutfak tabureleri

Modern, güncel bir mutfağınız varsa bu tabureler mükemmel. Harika bir seçenek ve aynı zamanda bir trend.
Onları çeşitli projelerde ve farklı mutfaklarda kullandım ve bukalemun.

İnce ve sağlam çubukları olan siyah ve metal yapısı, ona modern ve minimalist bir dokunuş verirken, mevcut mutfak ayının estetiğine mükemmel bir şekilde eşlik ederken, rattan koltuğu ona sıcak bir dokunuş katıyor, bir mutfağa eklemek her zaman güzel bir şey. Lake karolar ve mobilyalar nedeniyle doğası gereği genellikle soğuk alanlar oldukları için.

Buna ek olarak, tercih ederseniz, siyah renkte rattan ile de mevcuttur, ancak rattanın doğal yüzeyine sahip olmasını tavsiye etmeme rağmen.

Bu tabureleri VidaXL’den satın alabilirsiniz.

Başka bir modele bakalım.

Endüstriyel tarz

Endüstriyel tasarım mutfak taburesi

VidaXL’den endüstriyel tabure

Son zamanlarda endüstriyel tarz yavaş yavaş trendlere girmeye başladı ve şu anda mutfaklarda bile en modern tarzlardan biri. Ya da özellikle içlerinde.

Mutfağınız bu karakteristik tarza veya bazı detaylara sahipse veya endüstriyel bir dokunuş eklemek istiyorsanız, bu tabureler içinde mükemmel olur.

Hala daha endüstriyel bir şey arıyorsanız, aşağıdaki tabureler sizi büyüleyecek.

Endüstriyel tasarım mutfak tabureleri

VidaXL mağazasından endüstriyel tabureler

Gördüğünüz gibi, belirgin bir endüstriyel karaktere sahipler, çelikten yapılmış ve siyah verniklenmiş ve geri kazanılmış ahşap, mutfağa gerçekten çarpıcı bir vurgu verebilecek orijinal bir sabit pedal ve zincir detayına sahipler.

Gördüğünüz gibi, tasarımları çok fazla kişiliğe sahip olduğu için tüm izleyiciler için değiller, ancak dediğim gibi endüstriyel ve hatta rustik mutfaklarda muhteşemler.

Ve rustik mutfaklardan bahsetmişken.

Rustik mutfaklar için tabureler

Rustik mutfak taburesi

VidaXL’den rustik tasarım tabure

Modern mutfaklar gibi rustik mutfaklar, belirgin dekoratif tarzlarına rağmen çok yönlüdür ve birçok dışkı türüne eklenebilir.

Ama mükemmel olanı arıyorsanız bu satırların üzerinde gördüğümüz bu model tavsiye edebileceğim modellerden biri.
Sağlam tik ağacından yapılmıştır ve görebileceğiniz gibi hatları düzensiz ve “pürüzlü”, rustik, kır; Kır evi dışkıya benziyor.

Fazla “rustik” görünüyorsa, başka modeller de var.

Dediğim gibi, rustik mutfaklara başka tip tabureler de eklenebilir, az önce gördüğümüz kadar rustik olmak zorunda değil. Aşağıda gördüğümüz gibi mükemmel ve biraz daha modern olacak başka tasarımlar da ekleyebiliriz:

Siyah metal ve ahşaptan modern rustik mutfak taburesi

VidaXL’den rustik / çağdaş tabureler

Bak ne güzel bir model. Yapısı, ona çağdaş mutfaklar için çok uygun olan modern bir dokunuş veren siyah metalden yapılmıştır.

Bununla birlikte, ahşap oturağı daha rustik bir stile mükemmel uyum sağlar.

Modern rustik mutfaklar için mükemmel bir tabure. Ve eğer seninki siyah aksanlara sahipse, o kadar iyi.

Daha fazlasını görelim.

Boş ve ahşap

Beyaz ve ahşap mutfak taburesi

Birkaç yıldır moda olan kombinasyon. Beyaz ve ahşap, evin herhangi bir yerinde kazanan bir çifttir, ancak mutfaklar en iyi göründükleri yer gibi görünüyor.

Sadece bugün kaç tane beyaz ve ahşap mutfak olduğunu ve ne kadar güzel olduklarını görmelisiniz.

Böyle mutfağınız varsa bu model mükemmel olur.

Çizgilerinin düz olmaması, ahşabın doğal tasarımına saygı duyması ve tabureyi daha da çekici kılması sayesinde nispeten rustik bir tasarıma sahiptir.

Sağlam tik ağacından yapılmıştır ve beyaza boyanmıştır.

Bu tabureyi VidaXL’den de satın alabilirsiniz.

Klasik mutfaklar için tabureler

Klasik ve zarif mutfak tabureleri

VidaXL’den bir çift zarif tabure

En klasik ve sofistike tarz mutfaklar için, içlerinde güzel görünecek birçok dışkı modeli de bulabilirsiniz.

Bunlardan biri, bu çizgilerin üzerinde gördüğümüz.

Tufte yüzeyli kumaş döşemeli, ahşaptan yapılmış ve siyaha boyanmış tabureler, ona zarafet ve zamansızlık katıyor. Ayrıca tabure olması için harika bir sırtlık sunduğu için koltuğu gerçekten rahat.

Cömert boyutta dışkıdırlar. Bu nedenle, onları sevseniz bile, oturma yeri diğer taburelere göre oldukça hantal olduğu için mutfakta yer olmasına iyice bakın.

Eğer uymuyorlarsa veya daha incelikli bir şey arıyorsanız ama aynı zamanda klasik / zarif bir mutfağa da koymak istiyorsanız, aşağıda gördüğümüz bu diğer model çok iyi çalışıyor.

Zarif mutfak tabureleri

VidaXL’den klasik / modern tabureler

Gördüğünüz gibi perçinli ve beyaz süslemeli siyah püsküllü döşemeyle klasik bir kesime sahipler, ancak klasik mutfağınıza modern bir dokunuş eklemeniz gerektiğinde veya klasik / modern tarz.

Başka bir modele bakalım.

Tasarımcı mutfaklar için

Modern tasarım mutfak tabure

VidaXL tasarım tabure

Doğal olarak, tasarımcı mutfaklar için bir model eksik olamazdı.

Ve mutfaklardaki iyi tasarım en iyi göründüğü yerdir. Güzel bir İtalyan mutfağı gibi iyi bir modern tasarımı vurgulamak için daha fazla unsur ve malzemeye sahip olduğumuz yer burası, değil mi?

Bununla birlikte, bu paragrafların üzerinde gördüğümüz model mükemmel olurdu.

Harika bir tasarıma sahip bir mutfağa mükemmel bir dekoratif vurgu eklemek için ahşap, deri ve çelikte modern ve zarif çizgiler ve güzel yüzeyler vardır.

Ek olarak, mutfağımızın yüzeylerine en uygun olanı seçebilmek için farklı yüzeylerde ve ahşaplarda mevcuttur.

Doğal olarak, bu tarzda bir mutfağa koyabileceğimiz tek şey onlar değil. Ayrıca aşağıda gördüğümüz gibi daha minimalist ve modern modelleri tercih edebiliriz:

Modern tasarım mutfak tabureleri

VidaXL’den Beyaz ve Çelik Modern Tabureler

Klasik bir model ama modası geçmiyor. Sentetik deri döşemeli çok modern çizgilere sahiptir ve çelikle birleştirildiğinde onlara neredeyse kesecek kadar modern bir dokunuş verir.

Tarzına ek olarak bu tabure ile ilgili iyi olan şey, mutfağınızın rengine uyum sağlamak için kırmızı, yeşil, mor, turuncu veya başka herhangi bir renkte geniş bir renk yelpazesinde mevcut olmasıdır.

Bütün bir klasik

Siyah Tolix tabureleri

Klasiklerden biri bu listeden eksik olamazdı. Tolix endüstriyel tarz tabure. Herhangi bir mutfak tarzı için sahip olunması gereken ve ek olarak. Hepsinde iyi görünmesi.

Bu çizgilerin üzerinde gördüğümüz bu, Fransız Xavier Pauchard’ın ikonik Tolix koltuğundan yıllar sonra piyasaya sürülen klasik endüstriyel tasarım taburenin bir kopyası.

Mutfağımıza mükemmel uyum sağlamak için farklı renklerde bulabileceğimiz efsanevi bir tabure.

Mutfağınıza hangi tabureyi ekleyeceğinizi zaten biliyor musunuz? Herhangi bir sorunuz varsa, size cevap vermekten mutluluk duyacağıma dair bir yorum bırakın. Ve bu makalenin bir arkadaşınızı veya aile üyenizi beğenebileceğini düşünüyorsanız, paylaşın Teşekkürler!

Modern mutfaklardaki ana renk trendlerini güncel tutmak ve mutfağa sonuna kadar sahip olmak için kaçırmayın.

Mutfağınızda başarı ile birleştirebileceğiniz 10 tabure konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu