Mutfağa ülke havası katacak 6 basit fikir

mutfak-masa-koltuklar
Bir mutfağın estetiği, taşrada bulunan bir ev görüntüsünü anımsattığında oldukça rahatlatıcı bir atmosfer iletir. Büyük şehre bile aktarılabilecek bir ilham kaynağı. nasıl verilir ülke dokunuşu bu aşamaya? Size bazı fikirler veriyoruz.

1. Metal kapaklı cam kavanozlar

Cam kavanozlar
Organizasyon ve düzen, bir reform projesi bağlamında büyük görünürlük kazanan kavramlardır. Mekanın planlanması odadaki konforu ve ferahlığı arttırır. Cam kavanozlar, farklı malzemeleri saklamak için pratik bir formata sahiptir. şeffaf malzeme konteynerin iç içeriğini görmenizi sağlar. Kutular, mutfağın duvarlarından birine yerleştirilmiş açık raflara veya tersine bir dolabın içine yerleştirilebilir.

2. Görünürde meyve tabağı

mutfakta meyve kasesi
Ortamda büyük görünürlük kazanan unsurlar ile mobilyaların içindeki diğer detaylar arasında bir ayrım vardır. Görsel olarak algılanan her şey bütüne renk katar. Mutfak çok işlevli ve çok yönlü bir yerdir. Ama özünde, bu çevreyle bağlantılı olan ortamdır. besleme ve sağlıklı tariflerin geliştirilmesi.

Her mevsimin meyve çeşitleri alışveriş sepetinde çokça bulunur. Bir meyve kasesine birkaç parça bırakmak mümkündür, dekoratif bir vurgu eklemenin yanı sıra, bu yiyecekleri her gün tüketmenin önemli olduğunu size hatırlatır.

3. Damalı peçeteler

mutfakta ekose peçeteler
Tekstil ürünleri de odanın tamamında çok önemlidir. Aslında, kumaşın gösterdiği renk veya desen, odanın ana stilini tanımlamaya yardımcı olur. masa örtüleri ve ekose peçeteler odaya kır havası veriyorlar.

Geleneksel havaları, maksimum sadelikleri ve zamansızlığı ile öne çıkıyorlar. Ayrıca, kullanımlarını sadece özel günlerde saklamak yerine, evin günlük yaşamına entegre etmek için mükemmeldirler. Kareli peçeteler masayı süslüyor.

4. Çiçekler ve yeşil dallar

mutfakta çiçekler
Doğa ile bağlantı, kırsalda bulunan bir mülkü tanımlayan özelliklerden biridir. Bazen lavabo alanını çerçeveleyen pencereden doğal manzarayı algılamak mümkündür. Doğanın özünü evin kalbine nasıl getirebilirim?

ile mutfağın her köşesini güzelleştirin. çiçek detay bütüne renk verir. Yeşil dallar da bu hoş etkiyi yaratıyor. Tezgahı veya adayı karmaşıklaştırmadan süsleyen çok elemanlı bir kompozisyon oluşturmak için iki veya üç küçük vazo kullanabilirsiniz.

5. Rustik bir dokunuş: Baş karakter ahşaptır

Rustik tarz, ahşabın ana unsur olduğu bir alanın tadını çıkarmak isteyen birçok mülk sahibi tarafından tercih edilen tarzdır. Zemin, mobilya veya tavan gibi odanın farklı bölümlerini vurgulayan bir bitiş.  tahta masa yerin kompozisyonunu tamamlayabilir. Kaliteli anları sevdiklerinizle paylaşmak için ideal ortam olur.

6. Beyaz fayans

mutfak-birkaç-raflı
Fayans seçimi, mekanda belirli bir estetiğin basılmasının anahtarıdır. Rustik dekorasyonun özünü hatırlatan bir çini türü var: metro döşemesi. Bugün büyük rolü olan bir format. İçeriden beyaz bir tasarım aydınlanır. Bu görünümü gösteren duvarlar, makalede açıklanan hedefe ulaşmak için mükemmeldir.

Kasabada veya şehirde bulunan bir mutfağın dekorasyonuna country havası katmak için başka ne gibi fikirlere katkıda bulunmak istersiniz?

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu