Modern yatak odası için şifonyer: 15 şık örnek

Bir yatak odası için bir şifoniyer sadece uygun bir depolama sistemi değil, aynı zamanda iç mekanın tarzını vurgulayan bir öğedir.

Önemli olan yatak odasındaki diğer eşyalarla uyumlu olmasıdır: yatak, başucu masaları, masa veya koltuk. Neyse ki, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var – İtalyan üreticiler her şekil, boyut, renk ve dokuda şifoniyer yapıyor.

Doğal ahşaptan yapılmış çekmeceli sandıklar

Doğal ahşaptan yapılmış şifonyerler sadece klasik veya geleneksel tarzda değildir. Doğal malzeme ve modern tasarımın birleşimi birçok kişiyi cezbeder. Bildiğiniz gibi talep, arzı doğurur. Bu nedenle, modern bir yatak odası için ahşap bir çekmece satın almak zor değildir.

Fotoğrafta: “bükülmüş” Porada Piroette şifonyer aksesuarları, mücevherleri ve ketenleri saklamak için mükemmeldir.

Fotoğrafta: Giorgetti Eon şifonyerin çekmeceleri dışarı kaymıyor, ancak bir kapı gibi açılıyor. Sıradışı ve çok kullanışlı!

MDF’den çekmeceli sandıklar

MDF’den yapılmış mobilyalar, masif ahşap ürünlerden çok daha düşük değildir. Ancak fiyat önemli ölçüde kazanır. Bir şifonyer seçerken maliyet son faktör değilse, Calligaris, Cattelan Italia, ALF, Veneran fabrikalarının ürünlerine dikkat edin. Bu fabrikalar, parlak cila, melamin ve hatta doğal kaplama kaplamalarında çok çeşitli MDF çekmeceleri sunmaktadır.

Fotoğrafta: Açılı cepheli Cattelan Italia Kayık çekmeceli dolap, fabrikanın en popüler modellerinden biridir.

Fotoğraf: çekmeceli dolap Lago Morgana Storage. Çekmeceler üst üste dizilir ve bir pivot menteşe ile bir arada tutulur. Sayıları ihtiyaca göre değiştirilebilir.

İlginç bir yüzeyle

Yatak odasında esas olarak dekorasyon olarak bir şifonyer satın alınırsa, bu tür mobilyalar için alışılmadık malzemeler kullanılarak yapılan seçenekleri göz önünde bulundurun. Şifonyer dekorasyonunda taş, metal ve hatta deri ve tekstiller iç mekana parlak bir detay katacak.

Fotoğrafta: Deri cepheli Porada Rucellai şifonyer.

Resimde: Asnaghi Aura Büfe şifonyer, keçe kumaşlarla tamamen döşenmiştir. Yumuşak ön kısım dekoratif dikişlerle süslenmiştir.

Resim: Moda Suite şifonyer, çeşitli kaplamalara sahiptir. Bunlardan birinin üst ve yan taraflarında dekoratif tekstil ekleri var. Deri kayış ve toka şeklindeki kulplar Moda mobilyalarının “kostüm” tarzını vurguluyor.

Fotoğraf: Moda Concept 3 çekmeceli dolap, yoğun kumaşlarla tamamlandı. Bu modelin lake versiyonu da mevcuttur.

Fotoğrafta: Flou Gentleman şifonyerinin arka duvarı, yanları ve çekmeceleri deri ile kaplanmıştır ve çekmece kolları deri kayış şeklinde yapılmıştır.

 

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu