Salon Dekorasyonu

Modern Salon Dekoru için 6 Öneri

Modern Salon Dekoru için 6 Öneri
Modern Salon Dekoru için 6 Öneri nelerdir? Genellikle salon, evin bütününde bağımsız bir yer işgal etmeyen, ancak evin başka bir alanıyla bağlantılı olan bir odadır. Bu, ön kapının doğrudan koridora bağlandığı durumdur. Bu durumda, küçük bir salon oluşturmak için o köşeyi görsel olarak çerçevelemek uygundur. Salon dekorasyonu Stil ile nasıl bütünleştirilir? Ev Düzenleme BeyazYastik.Com içinde sizlere modern 6 fikir paylaşıyoruz.

1. Ayna kombinasyonu

salonda ayna ve tezgah
Bir koridor, özgün ve davetkar bir salon yaratma olanaklarını doğrudan koşullandıran bir alan sınırlaması sunar. İşlevsellik, modern salon dekorasyonu nasıl olmalı her odada olduğu gibi değerlendirilmesi gereken bir kriterdir. Bu nedenle dar bir geçişte ayakkabılık, evin girişinde size ayakkabılarınızı giyip çıkarmanız için gerekli rahatlığı sunar. Sırasıyla bir ayna ile tamamlanabilen pratik bir mobilya parçasıdır. Tamamlayıcı görünüşünüzü son kez kontrol etmek için ideal bir fikir.

2. Aynalı sürgülü kapılı gardırop

sürgülü kapılı gardırop
Bazen koridor, depolamayı artırmak için ideal ortam haline gelir. Kayar kapaklı bir dolap seçmek, başka bir mevsimden kalma mont ve kıyafetleri saklamak için oldukça idealdir. Kapının formatı, geçiş yollarından santimetre kaldırmamak için önemlidir. Özel yapım bir mobilya, modern salon ferah salon dekorasyonu mevcut yüzeye mükemmel uyum sağlar. Aynalar bu hususda büyük rol oynar, kendi adına, genişliği arttırır. Ev dekorasyonunda bilinçli olarak aranan bir etkidir.

3. Salona yere bir vazo koyabilirsiniz

kat-in-hol-vazo
Bazen bir mobilya parçasını dar bir koridora yerleştirme fikrinden vazgeçmek gerekir. Ancak herhangi bir ortamda, süs değeri olan unsurların bakımını arttırmak mümkündür. Zemin vazoları odayı muazzam bir görünüm verecektir. Güzelliği arttırır, kütüphaneli salon dekorasyonu renk katar ve hayat verir. Bir köşeye yerleştirilebilirler. Bu kadar basit bir hareketten en iyi halini gösteren bir köşe haline gelir.

4. Küçük bir masa yerleşimi

beyaz-masa-ile-iki-yükseklik
Salona bir küçük masa ekleyerek, tek bir mobilya parçası vazgeçilmez parça olabilir. Dar alanlı bir masa, dekoratif açıdan birçok olanak sunar. Yüksekliğe sahip bir model, farklı öğeleri depolamak için alanı artırır. Açık depolama, ev salon dekorasyon modelleri görsel ağırlığı az olan bir mobilya parçasında hafiflik hissini artırır. Ayrıca, iyileştirmenin püf noktasıdır, organizasyon ve koridora entegre edilmiş bir salon size huzur verecektir.

Boş bir mobilya ise doğrudan ışık kaynağı almayan bir koridoru aydınlatır. Fotoğraftaki görünüm örneği, bu fikri evinizde yeniden yaratmanız için size ilham verebilir.

5. Antika mobilyalar ile dekor

tahta masa

Yeni mobilyalarla eski unsurların bir araya getirilmesinin yarattığı kontrastı bütünleştirmek dekorasyonda öne çıkan bir trend. Antika bir mobilya parçası modern küçük salon dekorasyon örnekleri büyük bir varlığa sahiptir. Miras kalan bir mobilya parçası süper olacaktır. Evin girişinde bulunabilir. Biçimin görünürlüğünü artıran bir konum haline gelebilir. Tarihi olan parçaları nerede bulabilirim derseniz? Bir antika dükkanı size yardımcı olacaktır.

6. Tabana koyulan dev bir ayna

yere yaslanan büyük ayna
Bir dekorasyon ürünü satın almadan önce evde ne gibi olanaklar sunduğunu modern ve şık salon dekorasyonu iyi analiz edin. Örneğin belki farklı odaları süslemek için kullanabileceğiniz ayna evin bir parçası gibi olur. Büyük bir ayna, çok fazla ömrü olan bir eşyadır. Bir koridorun zemininde mükemmel bir şekilde çerçevelenmiştir.

Küçük bir salonun estetiğini görsel olarak yeniden yaratmak için idealdir. Aynı öğe etrafında değerlendirebileceğiniz başka eğilimler de var. Örneğin, 1+1 salon dekorasyon düzensiz şekilli aynalar, modaya uygun ve çok orijinaller. Birkaç küçük parçadan oluşan bir kompozisyon duvarı süsler.

Küçük bir salon koridora nasıl entegre edilir? beyazyastik.com’da bunu başarmak için bazı fikirler paylaşıyoruz. Başka hangi önerileri paylaşmak istersiniz?

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu