Modern Moroccan Stil dekorasyon

Egzotik, sıcak ve mistik fas stilinin modern şehir yaşantısana adapte edilmesiyle ortaya çıkan Modern Moroccan yani Modern Fas stilisyle dekore edilmiş bu ev en soğuk kış günlerinde bile içinizi ısıtacak fikirlerle dolu. Living Etc dergisinin yaptığı bir çekimde görüp renklerine ve tarzına vurulduğum bu ev geleneksel Fas stilinin modern bir yorumu.
Evin girişindeki duvarda klasik fas stili bir motif grayscale taranarak siyah beyaz renge dönüştürülmüş ve bir duvar panosu olarak kullanılmış. Odak noktası olan bu pano modern bir dolap ünitesi, çiçekler, vazolar ve renkli aksesuarlarla bir araya getirilmiş. Yatak odasında beyaz bir fonda gökkuşağının neredeyse tüm renkleri korkusuzca bir arada kullanılmış. Modern görünümü korumak için fas stili kumaşlar yerine renkli ve çizgili bir yatak örtüsü tercih edilmiş.
Evin en beğendiğim bölümü ise renkli yemek odası! Eklektik parçalar, renkleri yansıtan aynalar, lake bir masa, modern çizgisi olan aksesuarlar ve fas stilinin vazgeçilmezi olan desenli kumaşlar ve el yapımı metalik ya da bakır objelerle böyle bir yemek odası yaratabilirsiniz.

Modern Moroccan Stil dekorasyon konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu