Modern bir dekorasyon için 6 tavsiye

Modern bir dekorasyon için 6 tavsiye
Modern bir dekorasyon için 6 tavsiye nedir konumuzda buna yer vereceğiz. Sade bir lüks sergileyen evlerde cazibe ve incelik ön plandadır. Bir evin konforu ve işlevselliği, özel mobilyalar, açık dağıtımlar ile bir dekorasyona dönüştürülür.

1. Kaliteli malzemeler

gri-kanepe-oturma odası-açık-dekorasyonlu
Bir ürünün süresi, yapıldığı malzeme ile yakından ilgilidir. İyi bir kullanıma sahip kaliteli malzemeler var. Ve bu nedenle iyi durumda tutulan bir dekorasyonun ömrünü uzatırlar.

Modern dekorun sade zarafeti zamansız bir görünüm sunuyor. Gösterişten kaçınmanız tavsiye edilir. Asıl önemli olan, modern dekorasyon fikirleri güzelliği ve kalitesiyle dikkat çeken malzemeleri seçmektir. Mermer seçimi buna iyi bir örnektir. Ancak buna ek olarak, o kaynağın imajını taklit eden diğer seçenekleri de seçmek mümkündür.

2. Eski mobilyalara yeni ürünler ile güzellik katın

romantik tarzda yatak odası
Bir evde, yeni mobilyalar, tarihi olan bir parça ile mükemmel bir uyum içinde bir arada bulunabilir. Bu şekilde, o eski unsur, en modern ev dekorasyonları etrafındaki her şeyin güzelliğini yükselten bir odak noktası olan vurgu haline gelir. Geçmişin hatıralarında ilham arayışıyla bağlantılı stiller var.

Vintage ve retro bunun iki örneğidir. Bununla birlikte, ev dekorasyonunda son trendler eski bir görünüme sahip güzel bir mobilya parçası, çağdaş, İskandinav, klasik, endüstriyel veya lüks bir odada çerçevelenebilir. Bir ürünün fiyatı ne olursa olsun farklı açılardan görülebilir. Antika tasarımlı bir parça ise zamanda geriye yolculuk sunuyor.

3. Ustaca yapılmış ürünler

vazo yapımı
Modern bir ev, küçük detayların önemi ile de öne çıkıyor. Dekorasyon, belirli kriterlere göre özenle seçilmiş parçalardan oluşuyor. Örneğin, zanaatkar bir şekilde yapılan ürünler, uzmanın bilgi birikimine değer verir. Her eseri benzersiz kılan yaratıcı, hangi tarz ev dekorasyonu yetenekli ve deneyimli bir profesyonel.

Geleneksel yöntemlerle üretilen ürünler de daha yüksek fiyatlara sahip olabilir. Bu nedenle bir dekorasyon projesi hazırlanırken hangi unsurlara daha fazla yatırım yapılacağına ve hangi yönlerden tasarrufun teşvik edileceğine karar vermek mümkündür. Örneğin elle yapılmış bir vazo muhteşem bir bitişe sahiptir. Ve güzel bir buket çiçekle birleştiğinde, bir doz tazelik oturma odasına, salona veya yatak odasına derin görünüm kazandıracaktır.

4. Zarif bir salon dekorasyonu

zarif-salon
Salon, eve bir karşılama noktası oluşturduğu için en önemli odalardan biridir. Lüks görünümlü bir lobi, aynı zamanda sofistike bir görünüm sergileyen bir ev ile görsel sürekliliği korur. Ayna bu etkiyi elde etmek için önemli bir eşyadır. Örneğin, modern dekorasyon ürünleri altın veya gümüş kaplamalı kalıplı çerçeveli göz alıcı bir tasarım seçebilirsiniz.

5. Dışarıyla bağlantıyı bulun

büyük pencereli oturma odası
Işık, özenli bir dekorasyonda en önemli bileşenlerden biridir. Ve lüks bir alan metrekare ile belirlenmez. Küçük bir oda, ev dekorasyon obje dışarıyla mükemmel bir bağlantı kurduğunda daha geniş görünür.

Büyük pencereli bir mekan, manzarayı içeride bütünleştirir. Bu nedenle, rolünün vurgulanması uygundur. Beyaz perdeler mahremiyet sağlayan ve sırayla içeriden aydınlatan olarak seçilmelidir.

6. Orijinal lambalar

mutfakta orijinal lamba
Lambalar, ev dekorasyonunda yeni trendler aydınlatmak için gerekli oldukları için herhangi bir odada önemli bir yer tutar. Özgün tasarıma sahip bir lamba kendi içinde dikkat çekicidir. Bir avize tasarımı veya kristalden yapılmış bir model zamansızdır. Dolaylı aydınlatma da farklı ortamlar yaratmak için gereklidir.

Modern, zarif ve güzel bir dekorasyon elde etmek için 6 ipucu. Kişiliği olan bir oda, bir yaşam tarzını gösteren odadır. Bu nedenle duygusal değeri olan detaylarla da kişiselleştirilebilir.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu