Moda Aydınlatma Modelleri ve Metal Avize Modası

Cokgen Avize Modelleri

BeyazYastik.Com Aydınlatma Modelleri üzerine değerlendirme. Moda yılı ev aydınlatmasında yer alan avize tasarımlarında göze çarpan özellik bakır, bronz kaplama, çelik gibi metalden yapılmış avizelerden oluşuyor. Bakır, çelik ve bronz kaplama küre şeklinde, oval tek parça ve ışığı belirli bir alanda toplayan avizelerin yanı sıra yine küre şeklinde, kare geometrik şekillerin küreyi oluşturduğu kafes şeklinde bakır ve çelikten yapılan modeller bulunmakta.

Bakır ve çelik telden yapılan ve etch avize olarak adlandırılan modeller modern ve klasik olarak dekore edilmiş her iki alanda da kullanılan ve gayet şık görüntü veren avizeler bu yıl en çok aranan modeller arasında bulunuyor. Etch avize modeli ince çelik telden iskelet oluşturularak yapılıyor ve iskelet üzerine bakır levhalar monte edilerek tamamlanıyor.

Bronz ve pirinçten üretilen sarkıt avizeler ise yumuşak bir ışık saçıyor. Avizenin dış yüzeyi son derece parlak ve göz alıcı bir şekilde bronz kaplama, bakır veya pirinçten yapılıyor. Aynı şekilde içi bakır veya bronz olarak kaplanıyor. Helojen ampuller sayesinde istenilen alanda yumuşak ve yoğun bir ışık oluşturuluyor. Özellikle yemek masasının bulunduğu noktada kullanılan ve oval, yuvarlak, tasarım avizeler çarpıcı ve çok hoş görüntü sergilemekte. Çelik, bakır, pirinç ve bronz avizeler kararma veya paslanma yapmamakta ve parlak bir şekilde yıllarca kullanılabilecek şekilde üretiliyor.

Ayrıca nemli ve yumuşak bir bezle kolay bir şekilde temizlenebilmektedir.

İstanbul için Avize Satış Haritası


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: AvizeModel.Com Avize Modelleri Avize Satış Modern Avizeler

Moda Aydınlatma Modelleri ve Metal Avize Modası konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir