Renkler Üzerine Herşey

Mercan boyası: Bu parlak rengi evinizde nasıl kullanabilirsiniz?

Mercan, özellikle yaşayan mercan. Güzel ve parlaktır ve evinize çok fazla kişilik katar. Kesinlikle cesur bir renk ifadesi, ancak onu kullanmak için gergin olmanıza gerek yok. Mercan boyasının evinizi ve tarzınızı geliştirmesinin birçok yolu vardır:

Mercan boyası

Mercan Odası

Mercan boyayı seçmenin en bariz nedeni, bize göre, bir odayı aydınlatmak için kullanmaktır. Odanın havasını anında aydınlatır, rüya gibi ve çağrıştırıcı bir etkiye sahiptir. Canlı Mercan o kadar çok farklı tonda gelir ki, bir odayı aydınlatmak için açık mercanı kolayca kullanabilirsiniz, daha koyu mercan boyası ise bir odayı canlandıracak ve ona parıldayan eğlenceli bir kişilik kazandıracaktır. Kendinizi ifade etmenin eğlenceli bir yolu. Kullanın diyoruz!

İç Aksan

Bunlardan en belirgin olanı vurgu duvarı olacaktır. Tüm odayı mercanla boyamaktan çok endişeleniyorsanız, vurgulu bir duvar mercanı boyamak da etkilidir. Gözü odaya çeker ve onu dekoratif bir boya öğesi olarak kullanmak, dramatik dekor ihtiyacını da azaltacaktır. Süpürgelik ve tavanda mercan boya kullanılmasının da zarif olduğu kadar şık olduğu da kanıtlanmıştır. Mercan o kadar canlı bir renk ki kullanıldığı her mekana renk katıyor.

Açık Ev Rengi

Öne çıkmak ister misiniz? Neden dış cephe boya rengi olarak mercan kullanmıyorsunuz? Evinizin sıcak ve davetkar ya da eğlenceli ve yaratıcı görünmesini sağlayabilir. Seçtiğiniz mercan rengine bağlı olarak, evinizin dışı gerçekten göze çarpabilir.

Küçük bir alanda Mercan renk boya kullanın

Evinizin dışını boyamak size biraz fazla geliyorsa neden küçük bir misafir banyosu gibi küçük bir alanda mercan kullanmayasınız? Küçük bir alana biraz ışık ve karakter getirmek için harika bir renktir ve yine de yaratıcı yeteneğinizi kullanabilirsiniz.

Kendin Yap

Evinizdeki bazı mobilya parçalarını değiştirmekten korkmayın. Neden onlara bir güncelleme vermiyorsunuz? Ne de olsa yılın rengi. Mobilya parçalarınızı mercan rengine boyayın ve ona ve odanıza çok ihtiyaç duyulan bir değişiklik verin. Ofis masanızı canlandırın, kitaplığınızı değiştirin. Ön kapı mercanınızı bile boyayabilirsiniz. Bu yıl evinizde bu davetkar rengi kullandığınızdan emin olun.

Ya Siz Mercanı evinizde hangi şekilde kullanacağınızı düşünüyorsunuz?

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu