Mavi gömlek stilleri, klasiklere dönüş!

Mavi gömlekli stiller

Mavi gömlek bir klasik, uzun yıllar bir gardıropta vazgeçilmez olarak sınıflandırılan bir giysi. Moda markaları onu asla unutmaz ve her yıl bir nedenle ilkbahar-yaz koleksiyonlarında yerini bulur!

Beyaz bir gömlek gibi mavi bir gömlek olur dolabımızda vahşi bir kart. Temel bir desen, düz kesim ve uzun kollu, kot pantolonlar, pileli pantolonlar veya pileli eteklerle birleştirilmiş ilkbahar görünümünü tamamlamak için harika bir müttefiktir.

Düz mü çizgili mü?

Popülerlik hakkında konuşursak, düz tonlu basic poplin gömleks en popüler ödülü alacaktı. Bununla birlikte, kıyafetlerimize biraz daha fazla dinamizm getirmek için harika bir alternatifi temsil eden az ya da çok çizgili versiyonlar var.

Mavi gömlekli stiller

Onları nasıl birleştiririm?

Temel mavi gömlekler ile mükemmel uyum koyu kot pantolon. Her iki giysi de sportif tarzlarda kombinlenebilir ve bunları gömlekler ve sırt çantasıyla tamamlanabilir. Ama aynı zamanda daha rahat olanlarda, stile düz ayakkabılar dahil etmek ve gömleğin bir kısmını çıkarmak.

Mavi gömlekli stiller

Pileli pantolon gündelik kıyafetler yaratmak söz konusu olduğunda harika bir seçimdir. Onları taş, bej veya deve tonlarında seçin ve her zaman içten giyerek en sevdiğiniz mavi gömleğinizle kombinleyin. Kıyafetleri kort ayakkabısı veya sandalet ile tamamlayın ve off-road bir görünüm elde edin.

Ayrıca mavi gömleği spordan ilham alan pantolonlarla kombinleyerek bir günü bol bol aktivite ile yüzleşmek için gerekli rahatlığı sağlayan stiller yaratabilirsiniz. Ve tabii ki mavi gömleğinizi aynı zamanda etek ve hatta elbise ile kıyafetler. Günün daha soğuk saatlerinden tasarruf etmek için bunları ceket şeklinde düğümlü kayışların üzerine takın.

Görüntüler – @kafadergisi, @ lisa.olssons, Modedamour, @kafadergisi, @kafadergisi, @hayalhanemersin, @kafadergisi, @sebnemziyagil

Mavi gömlek stilleri, klasiklere dönüş! konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu