Laminat Parke Temizleyici

Gözünüz gibi baktığınız Laminat parkeleriniz için özel bir temizleyici arıyorsanız işiniz biraz  zor gibi görünüyor zira temizlik maddesi satan dükkanlarda veya marketlerde,  karoların tarih olmasına rağmen karo temizleyici bile var ama Laminat parke için özel bir temizleyici bulmak çok zor. Ahşap temizleyicinin de aynı işi göreceğini sanan dükkan sahipleri laminat temizleyiciyi raflarında bulundurmuyorlar.
Nasıl ki halı temizleyicisi ile ahşap temizleyici birbirinden farklı ise laminat temizleyici de diğerlerinden farklıdır. Özellikle ahşap temizleyicisinin laminat parke üzerinde kullanılması istenmeyen sonuçlara yol açmaktadır.
Madem ki laminat temizleyici raflarda yok, öyleyse evde biz yapalım….Şimdi BeyazYastik.Com olarak Laminat parkeleriniz için özel bir deterjan tarifi vereceğiz… Üstelik çokta basit ve evdeki malzemelerden elde edeceksiniz… Kimyager olmaya gerek yok anlayacağınız…
Beyaz sirke,alkol ve su eşit miktarlarda karıştırılır(birer bardak). Bu karışıma 3 damla sıvı bulaşık deterjanı da ekledikten sonra laminat parkenizi temizleyebilirsiniz. Hepsi bu kadar….
Unutmayınız; laminat parkelerinizi aşırı ıslatmayınız!…

laminat parke temizliği Laminat Parke Temizleyici

Bunlara'da bakmalısın!

Başa dön tuşu