Lambalar ve avizeler, atmosfer ve tarzın yaratıcıları

Lambalar ve avizeler, atmosfer ve tarzın yaratıcıları

Farklı ortamlara farklı tonlarda yapay ışık sağlayan en iyi dekoratif unsurlar lambalar ve avizelerdir. Anahtarın tek bir ‘tıklaması’ ve atmosfer tamamen değişecektir.

Her iki unsur da evde birden fazla yerde bulunabilir. Onları birleştirmek için bile. Metalik veya dokulu, ipten veya elle dokunan stilde olabilirler.

Neler Okuyacaksınız? Göster

Lambalar

Bunlar yatak odalarının favorisidir, ampulden farklı bir gölge ile yumuşak bir ışık verirler. Ancak sadece yatak odaları için uygun değiller, aynı zamanda koridorlarda ve oturma odalarında da mükemmel uyum sağlıyorlar.

Sade veya rustik olmak üzere farklı boyut ve stillerde gelirler. Dekorunuza ve duvar renginize uygun olduklarından emin olun. Biri masanın bir ucunda ve biri diğer ucunda olmak üzere iki ikiz lamba kullanılabilir. Bu, tüm unsurlar arasında uyumun var olmasına izin verecektir.

Avizeler

Bir odada, bir koridorda veya bir salonda zorunludurlar. Geniş alanlarda harika gidiyorlar. Çok sayıda veya birkaç ampulün varlığı hayranlık uyandırır ve güçlü bir stil katkısı sağlar.

Lambalarda olduğu gibi, iki ikiz kullanabilirsiniz, eğer tavan veya yatma alanı çok genişse, ihtiyatlı bir mesafeye sahip iki özdeş olanınız olduğundan emin olun.

İster lambalı ister avizeli olsun, her ikisi de mekanlarınıza otantik ve sıcak bir tarz yaratır. Bunları kullanın ve sosyal ağlarımızda bize hangi lambaların veya avizelerin eviniz için en iyisi olduğunu söyleyin.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu