Küçük, sıcak ve rahat oturma odalarını dekore etmek için 7 fikir

kanepe-ve-resimli oturma odası
Salon dekorasyon projesi ailelere umut veriyor. Mutlu bir alanı görselleştirmenizi sağlayan bir hazırlık. Dekorasyon Fikirleri blogunda  BeyazYastik.Com Size küçük, sıcak ve rahat odaları dekore etmek için yedi fikir veriyoruz.

1. Bir kanepeyi farklı bir koltukla birleştirin

koltuklu kanepe
Kanepe, oturma odasında konforu artıran bir mobilya parçasıdır. Bir konuşma alanı oluşturmak için ideal bir yerdir. Bu nedenle bir veya iki koltuk ile tamamlanmalıdır. Zamansız teklif görsel sürekliliği artıran bir dizi özdeş tasarım seçmektir. Bununla birlikte, birbiriyle uyumlu, farklı bitişlere sahip iki modeli bir araya getirme alternatifini de tercih edebilirsiniz.

3. Yuvalama masaları

yuvalama masaları
Küçük, sıcak ve davetkar bir oda da ayrıntıları vurgular. Yan masalar, bir oyunun ana kahramanlarıdır. güzel dekorasyon. Alanı optimize etmenize olanak tanıyan pratik bir tasarım vardır: yuvalama tabloları. Aynı yapıya sahipler, ancak farklı bir boyuta sahipler. Bu sayede birlikte olduklarında mükemmel bir yapboz oluştururlar.

3. Puf de punto

örme puf-oturma odası
Oturma odası bir karşılama ve toplantı alanıdır. Bu nedenle yaşam alanını hazırlamak önemlidir. Birkaç metrekarelik bir odada koltuk sayısı nasıl arttırılır? Puf Bugün çok popüler bir format.

Kadife tasarımları çok moda. Bu modeller zarif ve sofistike. Bugün başarılı olan bir başka trend de makalede bahsedilen: Örme puf maksimum yumuşaklığa ve hassas bir dokuya sahiptir. Bu nedenle sonbahar ve kış aylarında oturma odasını barındıran oldukça sıcak bir üründür.

4. Güzel bir ekose

ekose
Oturma odası ve yatak odası, tekstilde bir değişiklikle yenilenen evde iki oda. Dış ortam sıcaklıkları gün boyunca değişiklik gösterir ve bu durum hava durumunu da etkiler. iç mekan ayarı. İnce battaniye kanepeyi süsleyen ve giydiren bir üründür.

Örneğin ekose bir ekose zamansız bir estetiğe sahiptir. Her sonbaharın veya kışın gelişiyle zafer kazanan bir klasik. Oturma odanıza uygun bir tasarım seçin. Tek renk veya desenli bir ürün.

5. Güzel süslemeli dekoratif merdivenler

dekoratif-merdiven-oturma odası
Küçük bir odada depolama nasıl artırılır? İşleri farklı yüksekliklerde düzenleyin. Raf, bu amaca ulaşan temel bir mobilya parçasıdır. Söz konusu yapının dekoratif estetiğini yeniden yaratan, ancak daha özgün bir yaklaşımla alternatifler var. Kitapların ve dekoratif eşyaların yerleştirilebileceği farklı basamaklara sahip bir merdiven.

6. Ekoseyi saklamak için depolamalı yan sehpa

yan sehpa-depolu
Salondaki yardımcı mobilyalar çok özeldir. Tabanında sepet bulunan bir masa, örneğin kanepe battaniyesini saklamak için pratik bir alan sağlar. Bu nedenle, birden fazla işlevi olan parçaları aramanız önerilir. Bu sayede seçilen eleman daha fazla pratiklik sağlar.

7. Sehpayı büyüleyici detaylarla süsleyin

dekore edilmiş sehpa
Oturma odasının dekorasyonunu planlarken odak noktasının ne olduğunu gözden kaçırmamalısınız. Bağlamda verdiğiniz kararlar, bu bakış açısının görünürlüğünü artırma amacı ile uyumlu olmalıdır. Sehpa, aile toplanmasını teşvik eden yaşam alanını süslüyor.

Küçük detaylarla nasıl dekore edilir? Odanın görünümünü beğendiğiniz parçalarla özelleştirin. Örneğin, bazı güzel kutuları olan altın bir tepsi. Bir vazo çiçek oturma odasına tazelik katar. Özenle düzenlenmiş kitap seçkisi hem eğlence hem de görsel güzellik sağlar. Farklı parçalarla iki veya üç elementten oluşan bir kompozisyon oluşturun. sehpa güzel bir topluluğu çerçeveleyebilir.

Küçük, sıcak ve rahat oturma odalarını dekore etmek için başka hangi fikirleri paylaşmak istersiniz?

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu