Küçük ama akıllı: 20 tasarımcı sehpası

Bir sehpa, bir oturma odasının ana dekorasyonu olabilir mi? Elbette! İtalyan mobilyalarının çeşitliliğinden, her tarzda iç mekan için düzinelerce ilginç model bulabilirsiniz.

Sadece amacına uygun olarak kullanamayacağınız, aynı zamanda hayran kalacağınız 20 modeli bir araya getirdik.

“Ağırlıksız” cam masalar

İtalyan ustalar, tasarımcıların en fantastik fikirlerini somutlaştıran harika şekillere cam veriyorlar.

İlk bakışta kırılgan olan modern cam masalar, sadece birkaç kupa veya 2-3 kitabın değil, aynı zamanda birkaç kilogramın ağırlığına da dayanabilir.

Fotoğrafta: Tonin casa Velo 8166 sehpa, tek bir kıvrımlı temperli cam levhadan yapılmıştır.

Fotoğrafta: Tonin casa Harrow’un cam levhalardan yapılmış iki seviyeli yan sehpası pratiklik ve şık tasarımı birleştiriyor.

Fotoğrafta: Ahşap ayaklı alçak bir masa olan Porada Origami, iç mekana Japon tarzı bir dokunuş katacak.

Eko-tarz ahşap masalar

Doğal malzemenin güzelliğinin ön plana çıktığı ahşap masalar, öncelikle temiz çizgileri ve özlü tasarımı takdir edenlere hitap edecek.

Fotoğrafta: andTradition Hoof SW2 tablosu “daha fazlası değil” fikrini somutlaştırıyor. Modelin özgün özelliği kalem şeklinde keskinleştirilmiş ayaklarıdır.

Fotoğrafta: Cattelan Italia Rio masasının masa üstü, ağaçtan cilalı bir kesimdir. Her parçanın kendine özgü bir ahşap deseni vardır.

Fotoğrafta: benzer bir masa modeli, bu sefer Riva 1920 fabrikasından Brillo masası tamamen bir dizi kokulu sedirden yapılmıştır.

Fotoğrafta: basit ama aynı zamanda orijinal ALF Ceppo ahşap masa, bir meşe gövdesinin tek bir parçasından yapılmıştır.

Mermer sehpalar

Doğal mermer her zaman sofistike ve lüks iç mekanların bir özelliği olmuştur. Modern bir yorumda, bu malzeme cam, metal ve hatta ahşapla bir arada bulunur ve ultra modern mobilyaların yanı sıra klasikle de uyumludur.

Fotoğraf: el yapımı heykel masası Cattelan Italia Vietato Bagnarsi. Model sınırlı sayıda piyasaya sürüldü.

Fotoğraf: Arketipo Petra mermer üstlü alçak sehpa serisi. Mükemmel bir seçenek, 2-3 farklı şekil satın almak ve bunları dairenin etrafına dağıtmaktır.

Fotoğraf: Porada Ziggy kahve ve sehpa ailesi. Masa tablası beyaz veya kahverengi mermerden yapılabilir.

Her şeyden biraz

Birçok sehpanın belirli bir stile atfedilmesi zordur. Hem sade mobilyalar arasında hem de çeşitli nesneler arasında, örneğin çatı katı tarzı bir iç mekanda uygun olacaktır.

Fotoğrafta: Bonaldo Bend masası, modern minimalist bir iç mekan için sadece bir nimettir. Metal taban, küçük eşyalar için raf görevi görebilir.

Fotoğrafta: Parlak renkli Bonaldo Doppler tepeli bir masa, sahibinin sıra dışı şeylere olan sevgisini vurgulayacaktır.

Fotoğraf: Christopher Guy Morand’ın masası donmuş bir kalem darbesine benziyor. Art Deco bir oturma odası için harika bir aksesuar olacak.

Fotoğrafta: Porada Puzzle yarım sehpa çeşitli şekillerde yerleştirilebilir.

Fotoğrafta: Aynalı bir yüzeye sahip Casamilano Bollywood masası, herhangi bir renk şemasında iç mekana uyacaktır. Hemen hemen aynı şey Cattelan Italia ürün yelpazesinde de var.

Küçük ama akıllı: 20 tasarımcı sehpası konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu