Koltuklar ve Kanepeler: Tarzla Nasıl Birleştirilir?

Koltuklar ve kanepeler nasıl birleştirilir? Kendini bir yaşam ortamı sağlarken bulanlar arasında en sık sorulan sorulardan biri de burada. Orada çift ​​kanepe – koltuk bu, evin bu odası için çok önemlidir, bu nedenle, sizin gibi oturma odasının ayrıntılarını daha iyi düzenlemek isteyenlere adanmış bazı tavsiyeler seçmeyi seçtik.

Koltuklar ve Kanepeler: Tarzla Nasıl Birleştirilir?

Harika klasikler

Söz konusu olduğunda kanepe ve koltuk kombinasyonugibi harika bir klasiğin sorgulanmaması imkansızdır koordine. Klasik tarzda döşenmiş bir oturma odasına sahip olanlar için mükemmel, aynı zamanda bir uyum köşesi yaratmak için mükemmeldir, dinlenmek ve okumak için biraz zaman ayırmak için idealdir.

Bu seçimi yapmak isteyenler için önemli bir tavsiye, bunu ancak bir şeye sahipseniz dikkate almalarıdır. özellikle geniş oturma odası. Bir başka ilginç öneri ise, setin statik yapısını biraz bozmak için perde ve minderlerin renkleriyle biraz “oynamak” olgusudur.

Luis koltuk ve şezlong

Luis koltuk ve şezlong

Uyum önemli olduğunda

Söz konusu olduğunda hayal gücünün sınırı yok kanepe ve koltukları eşleştirindir! Bu durumlarda mükemmel bir fikir, şekil ve renk açısından farklı, ancak stil açısından uyumlu koltuk ve kanepeleri tercih etmektir. Böylelikle, özellikle oturma odasını modern bir perspektifle döşemek niyetindeyseniz, büyüleyici olmaktan başka bir şey olmayan, kendine has bir sebebi olan bir uyum yaratmak mümkün.

En güçlü kim?

Eşleşen kanepeler ve koltuklar Yaratıcılıkla karakterize edilen bir oturma odası için, yukarıda bahsedilen mobilya unsurlarından birine daha büyük önem verilmesi anlamına gelebilir. Sadece bazı örnekler vermek için, bir seçim yapma olasılığını hatırlayalım. hasır bir koltuğa uyacak şekilde parlak renklerde kadife kanepe.

Bu durumda önemli diğer unsurlarla aşırıya kaçmayın, görsel olarak çok ağır yapmaktan kaçınmak için. Bu nedenle açık renkli perdeler ve muhtemelen minimal sehpalar için alan.

Trend Köşe Kanepe

Trend Köşe Kanepe

Açıkçası, tam tersini de yapabilirsiniz, yani renk gücü açısından kanepeye hakim olan bir koltuk seçmek. Bu durumda birini seçmek iyi bir fikir olabilir fort renklerde vintage koltuki, kırmızı veya turuncu gibi.

Paletin cazibesi

Koordineli olana mükemmel bir alternatif, palet ile karakterize edilen aynı rengin farklı tonları. Bütünün olabildiğince zarif olması için pudra gibi yumuşak renklere geçilmesi tavsiye edilir.

Şuna hiç şüphe yok: “garip çift” kanepe ve koltuğuna en iyi şekilde uyan yaratıcı çözümler konusunda hiçbir eksiklik yok!

Koltuklar ve Kanepeler: Tarzla Nasıl Birleştirilir?
konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu