Koçtaş Mutfak Masa Sandalye Modeli {Vera}

Koçtaş açılır masa ve sandaye modelleri ve fiyatları Bu ürünü internet üzerinden sipariş ederseniz Ücretsiz kargo olarak kapınızadek geliyor. Mutfak masası için sandalye modellerine gelince, daha hafif ve pratik versiyonları seçmeye çalışın, temizliği kolaylaştırın.

Koçtaş Mutfak Masa Sandalye Modeli

Mutfak sandalyesi modelleri: nasıl seçilir?

Mutfak, gün içinde çokça vakit geçirdiğimiz için evimizin en önemli odalarından biridir. Ve hala ailemizi ve arkadaşlarımızı lezzetli yemeklerin tadını çıkarmaya davet ettiğimiz durumlar var!

Bu nedenle, mutfak için sandalye modellerini seçmek, zamanla sizi rahatsız edecek bir takım satın alma riskini almamak için sakin ve planlı bir iş olmalıdır. Bu seçimde size yardımcı olmak için Waw Design’da size seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı önlemler ve ipuçları getirdik. Bir göz at!

Koçtaş mutfak masa modelleri

Küçük mutfağı olanlar. Mutfak Köşe Grubu yerine.. masa ve iki adet sandıklı banktan oluşan Alto Masa Sandalye Seti alabilirler. masa başlarına da birer Papel Tabure koyabilirler.

Koçtaş Mutfak Masa Sandalye Modeli (1)

Mutfaktaki mobilyaların düzenlenmesi

Mutfağınız için ideal tasarım sandalye modelini seçmenin ilk önlemi, mobilyaların düzenlenmesi konusunda stratejik düşünmektir. Mutfağınızdaki boş alanı dikkate almayarak, örneğin çok büyük ve sonunda kapı ve çekmecelerin açılmasını engelleyen bir sandalye satın alabilirsiniz.

Mutfak Köşe Grubunun oturma kapasitesini artırmak isteyenler.. bir veya iki adet Sandalye alarak masa başına koyabilirler

Koçtaş Mutfak Masa Sandalye Modeli (2)

Küçük masalı mutfak modeller

Küçük masalı mutfaklar için ideal olan, ortamın işlevselliğini kolaylaştırmak için pratik ve hafif sandalyeler seçmektir. Modern bir görünüme sahip minimalist sandalye modelleri, günümüzde mutfak ve yemek odaları için en çok tercih edilen modellerdir.

Koçtaş Mutfak Masa Sandalye Modeli (3)

Geniş mutfaklar için masalar

Geniş bir masa için yer olan daha büyük mutfaklı evler için, “koltuk” tarzındaki sandalyelere bahse girebilirsiniz. Bu modeller daha konforludur ve ortama daha sofistike bir tarz kazandırır.

Koçtaş Mutfak Masa Sandalye Modeli (4)

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

• Vera Mutfak Köşe Açılır Masa Sandalye Seti, 1 masa 1 köşe modülü 2 sandalyeden oluşmaktadır
• Açık ölçü 70×160 cm.
• Kapalı ölçü 70×110 cm.
• Köşe modülü: 170×130 cm.
• Köşe modülünün oturma bölümü altı açılabilir.

Koçtaş Vera Mutfak masa sandalye fiyatı 599,90TL
Güncel fiyat listesine buradan > Masa Modelleri ve Mutfak Masası Fiyatları | Koçtaş ulaşabilirsiniz.

Nerede bulunur?

Bazı sandalye modellerine aşık olabilirsiniz ve bunları fiziksel mağazalarda bulamayabilirsiniz, ancak bu, en fazla çeşitlilik internette olduğu için normaldir. Örneğin, bu gönderide gördüğünüz tüm modeller Koçtaş kataloğunda bulunmaktadır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Başa dön tuşu