Kitap Rafları: Kitap Depolamasını Sanata Dönüştürmenin 15 Yolu

Okuduğunuz kitapları arka raflarda saklamak için acele etmeyin. Bunun yerine, tercihlerinizi ve zevklerinizi iletmek için onları belirgin bir şekilde yayınlayın. Hepsinden iyisi, ilginç bir tasarıma sahip bir kitaplık bu amaca uygundur.

Açık raflar sayesinde raflardaki kitaplar her zaman göz önünde. Rahatlama anlarında en sevdiğiniz eserlerinize dönmek çok kolay!

Sizin için 15 orijinal İtalyan rafı seçtik. Belki aralarından ihtiyacınız olan biri vardır?

Çift taraflı raflar

Çift taraflı raf ünitesi sadece en sevdiğiniz kitapları ve aksesuarları yerleştirmekle kalmaz, aynı zamanda odanın ortasına yerleştirirseniz alanı bölgelere ayırır. Bu alan imar seçeneği iyidir çünkü raf herhangi bir zamanda hareket ettirilebilir ve monolitik bir bölmeden görsel olarak daha hafif görünür.

Yatay rafların sıkıcı olduğunu düşünenler, açılı veya kaotik raflara sahip kitap raflarını sevecekler.

Resimde: Pas etkisi çelikten kitaplık Domodinamica Sonbahar. Yakından bakarsanız, rafların kaotik düzenlemesinde bir akçaağaç yaprağının ana hatlarını görebilirsiniz.

Modüler raflar

Modüler raflar, bir yapıcı olarak bloklardan bir araya getirildikleri için iyidir. Rafın hangi boyutta olacağını kendiniz seçersiniz. Ek olarak, modüler depolama sistemi, kütüphanenin genişletilmesi ile sorunsuz bir şekilde büyüyebilir.

Fotoğrafta: Tonin casa Onda kitaplık çok yönlülüğün bir örneğidir. Bireysel modüller yalnızca herhangi bir boyuttaki rafa monte edilmez. Yine de hem dikey hem de yatay olarak yerleştirilebilirler.

Fotoğrafta: Alivar Twist akrilikten yapılmış modüler raf ünitesi. Ruh halinize göre, bölümler üst üste istiflenebilir veya iki küçük olan yüksek bir raftan yapılabilir.

Kompakt çözümler

İlginç bir şekle sahip kompakt bir raf, yalnızca kitapları saklamak için uygun bir yer değil, aynı zamanda bir iç aksesuar olarak da hizmet edecektir. Ve beğendiğiniz mini rafın boyutu kitaplığınız için küçükse, aynı veya bir çift farklı renkten iki tane satın alabilirsiniz. Birçok kompakt kitap rafı modeli düet gibi harika görünüyorsun.

Fotoğraf: Cattelan Italia DNA kitaplık rafı, DNA spirali olarak stilize edilmiş. Tamamen kitaplarla doldurulduğunda en iyi görünüyor.

Fotoğrafta: Koleksiyonun sonunda, tam bir raf değil, daha çok dikkate değer bir tasarımcı kitaplığı. Kartell Kitap Kurdu, duvara herhangi bir şekilde sabitlenebilen esnek bir malzeme şerididir.

 

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu