Kısa Kitaplık Örneği

Kitaplık deyince pek çok model seçeneği var ama aklımıza çoğunlukla duvara dayadığımız kütüphaneler ya da farklı tasarımdaki raflar geliyor. Oysa odanın yapısına ve dekorasyon tarzına bağlı olarak kısa kitaplıklar da kullanılabilir.
Bu olağanüstü güzellikteki salon örneği hangi durumlarda kısa kitaplığa ihtiyaç duyulabileceğini ve bu model bir kitaplığın nasıl kullanılabileceğini oldukça net bir şekilde özetliyor.

kitap

Duvarlar müsait olmadığında, çok pencereli odalarda kısaca uzun bir kütüphane için yer sıkıntısı çekildiğinde yukarıdakine benzer bir uygulama oldukça iş görebilir.

Başka bir durum da, salonda kanepe duvara dayalı değilse ve odadaki boşluk gözü rahatsız ediyorsa, kanepe arkasına bu şekilde yerleştirilecek bir kitaplık en uygun çözümlerden biridir.

Kitaplığın kısa oluşunun bir dezavantajı ise elbette kitaplara göz gezdirmek istediğinizde eğilmek zorunda kalmanız olacaktır. Titiz ev sahiplerinin ayak altında kitapların daha çabuk tozlanacağını düşündüklerine eminim. Her şeye rağmen kitaplarınız elinizin altında olsun istiyor ama salonda bir türlü uygun kitaplık duvarı bulamıyorsanız, kısa kitaplıkların şık bir alternatif olduğunu görmenizi istedim.

Kısa Kitaplık Örneği konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu