Dekorasyon Örnekleri

Kırsal Hayat Dekorasyon Stili

Kırsal hayatı çağrıştıran ‘rüstik’ dekorasyonla modern şıklığın bir araya gelmesiyle ortaya çıkan rustic-chic dekorasyon stili, son yıllarda hem ev dekorunda hem de düğün temalarında yükselişte olan bir tarz. Bu tarzı merak edenlerdenseniz işte size birkaç ipucu:
*Rustic-chic dekorasyonda fazla abartıya kaçmamak gerekiyor. Eski görünümlü doğal ahşap ya da boyası soyulmaya başlamış bir bank bile istediğiniz etkiyi yaratmak için yeterli olabilir.
*Modern kumaşlarla atılmaya yüz tutmuş ahşap parçaları bir arda kullanın ve beyaz-toprak-turuncu renklere ağarlık verin.
*Evinize rüstik elemanları sofistike ve zarif bir şekilde katın.
*Modern ve şık döşenmiş bir odada olduğu gibi bırakılmış rüstik bir tavan ya da taş bir duvar tüm alanın atmosferini değiştirmeye yeter.
*Rustik detayları ön plana çıkarmak ve şık iç mekanlar yaratmak için dekorasyonun geri kalanını olabildiğince sade, materyalleri ve dokuları minimumda tutmaya çalışın.
*Taş bir şömine ve eskitme ahşap bir orta masayla salonuza kırsal bir sıcaklık katabilirsiniz.
*Rustik parçalarla modern mobilyaları ve temiz çizgileri bir arada kullanın.
*Sofistike yemek sandalyelerini basit ağaç bir masa ve ahşap çerçeveli aynalarla kombine edebilirsiniz.
*Duvarlarınızı vintage kilim panellerle dekore edebilir, ağaç ve demir karışımı göz alıcı bir avizeyle salonunuzun odak noktasını değiştirebilirsiniz.

kırsal

kırsal2

kırsal3

kırsal4

Kırsal Hayat Dekorasyon Stili konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu