Kiko Milano’nun yeni Green Me koleksiyonunu keşfedin

Green Me Koleksiyonu

Firma Kiko Milano, düşük maliyetli bir kozmetik firmasıdır ilginç ürünler bulabilmemiz için bize her zaman yeni koleksiyonlar getiriyor. Diğer birçok kozmetik firması gibi, cildimize ve ayrıca çevreye özen göstermek için tasarlanmış çevre dostu ürünlere yönelmişlerdir. Bu nedenle Green Me koleksiyonunu herkesin beğendiği organik kozmetik ürünlerle yeniden yarattı.

Doğal kozmetikler her geçen gün daha çok zafer kazanıyor ama bu ürünleri yapmanın maliyeti ne kadar olduğu için neredeyse her zaman yüksek fiyatlı firmalar buluyoruz. Bu nedenle Kiko Milano, tuvalet çantamız için çeşitli çevre dostu ürünlerle bize Green Me koleksiyonunu tekrar gösterdiği için şanslıyız.

Green Me koleksiyonu nasıl?

Bu Kiko Milano koleksiyonu bir süre önce gösterilmişti ve oldukça başarılıydı, bu yüzden bu yıl bir tane daha yayınladılar. Green Me ile çevre dostu ürünler buluyoruz Çeşitli içeriklerinin% 90’ını doğal hammaddelerden alırlar. Sadece cilde bakmak ve güzel görünmek için doğal bazlı ürünler kullanmakla kalmazlar, aynı zamanda ambalajın çevreye etkisi de düşüktür, bu nedenle tüm süreç düşünülür. Bu, bize ve çevreye özen gösteren yeni iyi ekolojik ürünler fikridir.

Green Me yüze bakmam için

Green Me Nemlendirici

Mükemmel olmanın ilk adımı, yüze özen göstererek onu makyaja hazırlamaktır. Bu koleksiyonda bir nazik katı yüz sabunu Doğal ürünler söz konusu olduğunda sağlam ürünler bir kez daha önemli bir trend haline geldiği için en çok dikkatimizi çeken ürünlerden biri. Bu hassas sabun, yüzü temizlemenin ve diğer ürünler için mükemmel hale getirmenin ilk adımıdır. Narenciye aromasına ek olarak zeytinyağı ve beyaz çaya sahiptir.

Bir sonraki adım, ultra hafif yüz kremi. Stevia özü ve soya fasulyesi yağı ile zenginleştirilmiştir. Hafif bir şekilde nemlendirir, ısı geldiğinde mükemmeldir ve cilde özen gösteren taze ve hassas bir krema ihtiyacımız vardır. Ayrıca altı farklı tonda bulunan renkli nemlendiriciyi veya BB kremini de kullanabiliriz. Yaşlanmayla mücadele etmek için cilde özen gösteren aloe özü ve hyaluronik asit içerir.

Green Me Makyajı

Green Me göz farı paleti

Bu koleksiyonda ayrıca yüz için harika makyaj ürünleri buluyoruz. Kompakt allık bir klasiktir ve pamuk tohumu yağı ile zenginleştirilmiştir ve avokado yağı cilde iyi bakar. Sevdiğimiz ve kompakt formatta gelen bir diğer ürün ise bronzlaştırıcı pudralar. Mat bir yüzeye sahipler ve bize yumuşak bir bronzluk vermek için yüzümüze biraz renk veriyorlar. Aynı zamanda avokado yağı içerir ve ince ve pürüzsüz bir dokuya sahiptir.

Bu koleksiyonda ayrıca bulabiliriz her biri dokuz tondan oluşan iki palet Mat tonları ve parlak tonları oldukça doğal toprak renkleriyle gördüğümüz. İlkbahar ve yaz aylarında doğal ve sıcak bir görünüm için mükemmeldir. Bu ürünler organik argan yağı içerdiğinden cildimize de iyi bakarlar.

Labial Green Me

Öte yandan iki dudak ürünümüz var. Yanaklarda da kullanılabilen bir ruj doğal bir allık yaratmak için. Ayrıca güzel pembeler ve kırmızılar ile çok popüler bir mat ruj sunarlar. Onlar, aynı zamanda yanlış gitmeyeceğimiz harika klasikler olan dört moda renktir. Bu ruj, dudakların bakımı için badem yağı ve hint yağı içerir.

Kiko Milano’nun yeni Green Me koleksiyonunu keşfedin konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Çantalarınızı Günlük Kıyafetlerinizle nasıl birleştirirsiniz?

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu