Kapı Boncukları

Kapı Boncukları, Hepimizin bildiği üzere kapı boncukları evimizin görünümü ve zarafeti için gerekli bir malzeme haline gelmiştir. Günümüz de kapı boncuklarını kullanmayan ev kalmamıştır. İnsanların genellikle bu tür ev süsü eşyalarını sevdikleri aşinadır. Bu senenin de modası olan Modakapı boncukları bu seneki modelleriyle gözler önünde her birinin ayrı ayrı özellikleri sayesinde daha çok kullanılan ev kapı boncukları aslında geçmişten günümüze gelen bir gelenek haline gelmiştir. İlk olarak İstanbul ve çevresinde kullanılan kapı boncukları ilerleyen yıllarda tüm Türkiye ye yayılmıştır. Yeni tasarlanan son model kapı bocukları beyaz ve parlak görünümleriyle bizleri adeta büyülüyor.

Kapı boncukları modelleri bayanların özellikle dikkat ederek seçtikleri pullu modeller olarak daha çok beğenilmektedir. Rekabeti ve satışları oldukça iyi olan Moda kapı boncukları tüm dünya pazarlarında da yerini almaktadır. Üretimi genellikle Japonya ve Çin de olan kapı boncukları her sene ihracatını arttırarak bulunmaz ve geliri iyi olan piyasa haline gelmiştir. Geçtiğimiz aylarda kapı bocukları alımında yüzde 50 artış sağlanmıştır. Kapı bocuklarının en iyi özelliklerinden birisi de evinizin dağınıklığını ortadan kaldırıp görünümünü düzeltmektedir. Kullanışlı ev eşyaları olarak da geçmektedir. Herkesin evinde ve kapısında mutlaka bir kapı boncuğu vardır. Bir misafir geldiğinde evinize illaki size bu eşyayı nereden aldın diye soracaktır. Kapı boncuklarını bir oyuncak olarak gören çocukların kapı boncuklarınızı koparıp kırmamasına dikkat ediniz. Gerekirse iki ucunu birleştirip bağlayınız bu sayede kapı boncuklarınız hiçbir zarara uğramayacaktır.

Kapı Boncukları konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir