İstikbal City Life koleksiyonu yemek odaları

Ülkemizin en büyük mobilya üreticilerinden İstikbal, yeni yıla, City Life adını verdiği yatak odası, yemek odası, oturma grupları ve genç odasından oluşan muhteşem bir koleksiyon ile merhaba dedi. Bizlerde birbirinden zarif serilerden oluşan bu şık koleksiyonu BeyazYastik.Com olarak sayfalarımızda fırsat buldukça incelemeye devam ediyoruz. Örneğin bu sayfamızda Tual, Almira, Kristal ve Ventus serilerinden oluşan yemek odası takımlarınıa fiyatları ile birlikte göz atacağız…

Farklı tarzdaki parlak kulpları, vitrin ve gümüşlüğündeki led aydınlatmaları ve sandalye üzerine uygulanan işlemeli desenleri ile görsel açıdan oldukça zenginleştirilmiş Kristal yemek odasının peşin fiyatı 2.982,60 TL.

Siyah ve cevizin harika uyumuyla tasarlanan Almra yemek odasında, gümüşlük, vitrin ve compact tv ünilerinde led aydınlatmalar kullanılarak modern bir görsellik sunulmuş. Almira yemek odasının peşin satış fiyatı 3.259,20 TL.

Kullanılan renk kombinasyonu, modern tasarımı, taş ve led uygulamaları ile son derece şık bir tasarıma sahip Ventus yemek odasının satış fiyatı 3.322,20 TL.

Krem – kapiçino renklerinin uyumu ve yuvarlak hatlı sandalyeleriyle ferah bir tasarım sunan Tual Yemek Odası,büfe, büfe aynası, vitrin, gümüşlük, compact vitrin, kitabeli masa ve 6’lı sandalyeden oluşuyor ve tıpkı diğer yemek odası takımlarında olduğu gibi led aydınlatma sistemleri kullanılmış. Peşin satış fiyatı 4.399,20 TL.

 

 

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.