İştah açıcı renkler: 15 parlak yemek sandalyesi

Bu yazıda, parlak, canlı renklerde yapılmış 15 model mutfak sandalyesi topladık. İstediğini al!

Teknolojik olarak gelişmiş plastikten yapılmış modern sandalyeler

Teknolojik olarak gelişmiş, güvenli ve güvenilir plastikten yapılmış modern sandalyelere ihtiyacınız varsa, seçiminize İtalyan Calligaris ve Connubia fabrikalarının ürünleri ile başlamalı, ayrıca Kartell ve MIDJ kataloglarını incelemelisiniz.

Şeffaf modeller genellikle polikarbonattan yapılır. Bu tür sandalyeler genellikle polipropilen – opak renkli plastikten yapılmış modellerden daha pahalıdır.

Fotoğrafta: Connubia Hero renkli polipropilen sandalyeler.

Resimde: Zarif Calligaris Parisienne silüetine sahip şeffaf yemek sandalyeleri.

Fotoğraf: Bir hit haline gelen Connubia L’eau sandalye. Renkli şeffaf polikarbonat yuvası, sudaki daireleri andırıyor.

Resimde: Bonaldo Viento renkli polipropilen sandalyeler iç ve dış mekan kullanımına uygundur.

Parlak döşemeli sandalyeler

İtalyan fabrikalarının çoğu, tüm sandalyeleri için geniş bir döşeme yelpazesi sunmaktadır. Orta ölçekli fabrikalar genellikle 4 ila 20 standart renk seçeneği sunar. Premium sandalyeler için hem fabrika döşemesinde hem de özel bir kaplama ile üretim yapmak mümkündür. Bu durumda tekstil ürünleri veya deri ayrıca sipariş edilmelidir.

Resimde: Pratik, konforlu ve ucuz Calligaris Claire mutfak sandalyeleri 4 tatlı renkte mevcuttur: hardal, zeytin, kırmızı ve turkuaz.

Fotoğrafta: Düz çizgileri tercih ediyorsanız, Calligaris’in başka bir modeline – Dolcevita sandalyesine bakın. 6 parlak tekstil döşeme ve nötr gri arasından seçim yapın.

Fotoğrafta: Tonin Casa Charm sandalye tamamen eko-deri ile döşenmiştir. Bu model için 10’dan fazla parlak renk mevcuttur.

Fotoğrafta: Bonaldo’dan benzer bir model. My Time sandalye, tamamen çıkarılabilir bir yüzeyle kaplanmıştır ve deri ve tekstillerin renk paleti, mobilya modası dünyasındaki güncel trendleri yansıtmaktadır.

Fotoğraf: Cattelan Italia Cindy yemek sandalyesi. Bu model için 20’den fazla parlak kaplama mevcuttur.

Parlak renklerde tasarım sandalyeler

Parlak, ağız sulandıran renklerdeki tasarım sandalyeler hemen dikkat çekiyor. Minimalist bir tasarımla sade bir mutfak setini başarıyla tamamlayacaklar. Ve karmaşık şekillerin sizi korkutmasına izin vermeyin. İtalya’dan tüm tasarımcı sandalyeleri rahat ve ergonomiktir.

Fotoğrafta: Valdichienti Koy döşemeli yemek sandalyeleri, tam bir köşe eksikliğiyle dikkat çekiyor. Zıt renklerdeki koltuk ve ayaklar, bu modele daha da farklı bir görünüm kazandırır. Modelin yazarı Karim Rashid’dir.

Fotoğrafta: Connubia Crossover parlak ve pratik bir plastik sandalyedir. Ters çevirirseniz sehpaya veya çocuk koltuğuna dönüşüyor. Ve bunlardan birkaçını dikey olarak yerleştirirseniz – modüler bir raf elde edersiniz.

Fotoğraf: Philippe Starck tarafından tasarlanan Kartell Masters sandalye. Karmaşık şekli, 20. yüzyılın üç efsanevi koltuğunun silüetlerini yansıtıyor: Arne Jacobsen’den Seri 7, Eero Saarinen’den Tulip ve Charles Eames’den Eiffel.

Fotoğraf: Karim Rashid imzalı Bonaldo Poly XO sandalye. Bu model, 2007’de birçok ödül kazanan Poly sandalyenin yeniden biçimlendirilmiş halidir.

BeyazYastık Gallery’de 1500’den fazla yemek sandalyesi

Bu makaledeki tüm sandalyeler ve bir buçuk binden fazla diğer yemek sandalyesi modeli BeyazYastık Gallery’den satın alınabilir. Kataloğumuzdaki sandalyelerin çoğu çeşitli yüzeylerde yapılmıştır: döşemenin türünü ve rengini, çerçevenin kaplamasını ve diğer detayları seçebilirsiniz.

Web sitemizde uygun bir model bulamadınız mı? Bize yazın ve BeyazYastık Galeri uzmanları, 700’den fazla Avrupalı ​​üreticinin kataloglarından sizin için gerekli özelliklere sahip sandalyeleri seçsin.

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir