İlkbaharın nostaljik trendi maksi yakalar

XXL yakalar

Onları podyumda, bazı büyük firmaların 2021 ilkbahar-yaz sezonu teklifleri arasında görmeyi başardık. Maksi yakalardan bahsediyoruz. Çok karakterli yakalar, kıyafetlerimize nostaljik bir dokunuş basmaya çağrıldı.

Gucci, Balmain ve Loewe onlar üzerine bahis yapacak firmalardan bazılarıydı. Ancak bu akıma katılmak için bu seçkin firmaların kataloglarına başvurmak gerekmiyor. Düşük maliyetli firmaların koleksiyonlarında maksi yakalı giysiler bulabiliriz.

Bu boyun tipi hangi adla tanımlanıyor? Genelde Peter Pan ismini benimser popüler olmasına rağmen, büyük boyutlara sahip olduğu zaman, önlük tasması olarak da bilinir. Esas olarak bluz ve elbiselere dahil edildiğinden, bu giysilere çok fazla karakter kazandırır.

XXL yakalar

Maksi yakalar mevcut koleksiyonlarda farklı özellikler göstermektedir. En çok olanlar beyaz olanlardır. dantel, nakış veya ajur gibi detaylar aynı tonlarda. Ancak, daha belirgin kesimler ve zıt nakışlarla daha cesur başka şeyler de bulabilirsiniz.

XXL yakalar

Maxi yakalı bluzları kıyafetlerimize nasıl dahil ederiz? İdeal olan bu giysiyi ön plana çıkaran, görsel olarak bütünü yeniden dolduran başka hiçbir şeyi vurgulamamak. Bluzunuzu kot pantolon ve vintage tarzı alçak veya orta topuklu ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz.

Setin nostaljik havasını daha da pekiştirmek istiyorsanız, maksi yakaların öne çıktığı tüm pürüzsüz olanlarına örme bir hırka dahil edebilirsiniz. Ayrıca bu tasmaları kıyafetlerinize bir kısa puf kollu elbise resimdekiler gibi. Geçmişi hatırlamak için sadece alçak ayakkabılarla ve kır tarzı bir çantayla görünümünüzü tamamlamanız gerekecek.

Görüntüler – @hayalhanemersin, @kafadergisi, @hayalhanemersin, @hayalhanemersin, @kafadergisi, @kafadergisi, @kafadergisi, @kafadergisi, @cemile_giyim

İlkbaharın nostaljik trendi maksi yakalar konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu