İlginç Tasarımlara Sahip 10 Giyinme Masası

Tuvalet masası, bir kadın yatak odasında sahip olunması gereken bir öğedir. Sadece yüz bakımı ve makyaj uygulamasını rahat ettirmekle kalmaz.
Uygun bir tuvalet masası, kavanozların, tüplerin ve fırçaların tüm boş yüzeylerde “gezinmesine” izin vermeyecek ve dışarı çıkmadan önce hazırlanma süresini önemli ölçüde azaltacaktır.

Bayanlar Erkek: İlginç Tasarımlara Sahip 10 Giyinme Masası

İçinde ne olmalı?

Tuvalet masasının klasik tasarımı, kozmetik ve aksesuarlar için çekmecelerin varlığını varsayar. En geniş modellerde masa üstü raflı dolaplara dayanmaktadır. Kompakt modellerde, masa üstü altında sadece 2-3 çekmece kozmetik “küçük şeyler” için ayrılmıştır.

Fotoğraf: Geniş büfeli Flou Condotti tuvalet masası.

Fotoğrafta: zarif bir tuvalet masası Galimberti Nino Gina. Ayna geri çekildiğinde konsol gibi görünür.

Takı, kozmetik ve diğer kişisel eşyalarınızı saklamak için çok fazla alana ihtiyacınız varsa, yan sehpaları olan geniş bir masa satın alabilir veya aksesuarlar için özel bir şifonyer ile eşleştirilmiş şık bir tuvalet masası alabilirsiniz.

Resimde: Takı, kozmetik ve aksesuarlar için Agresti Il Grande Scrigno 880 şifonyer.

Fotoğrafta: Tuvalet masalı Flou Condotti gardırop, kişisel bakım için ihtiyacınız olan her şeyi düzenli tutmanıza izin verecektir.

Ayna – yerleşik mi yoksa ayrı mı?

Tuvalet masasının zorunlu bir özelliği aynadır. Klasik veya antika tarzdaki masalar genellikle yanları istenen açıda dönen üç bölmeli bir ayna ile donatılmıştır.

Fotoğraf: Üç parçalı rahat aynalı Patina Le kadro makyaj masası.

Resimde: Patina Glamour, enfes bir Art Deco tuvalet masası. Aynanın yan kısımları istenilen açıya döndürülür.

Modern modellerde, ayna genellikle masanın ortasındaki katlanır bölümünde bulunur. Yükselen orta kısım, çekmecelere veya üzerine fırça, tüp ve kavanoz koymanın uygun olduğu düz bir rafa erişim sağlar. Ayna indirilirse, tuvalet masası zarif bir konsol gibi görünür.

Bu tür modellerin dezavantajı, aynanın boyutunun masa tablasının genişliği ile sınırlı olmasıdır. Dar modellerde rahat bir makyaj uygulaması için yeterli olmayabilir.

Resimde: ALF Grace Toilette, zarif bir makyaj aynası.

Fotoğraf: Giorgetti Venus üstte çekmeceli kompakt masa.

Fotoğraf: geleneksel İtalyan tarzında makyaj masası Tonin casa Lili 1495.

Bazı tuvalet masalarının aynası yoktur ve ayrıca satın alınmalıdır. Bu seçenek iyidir çünkü aynanın istediğiniz boyutunu ve şeklini kendiniz seçersiniz.

Küçük bir yatak odası için

İtalyan fabrikalarının çeşitliliği, her boyutta ve stilde bir tuvalet masası seçmenize izin verir. Kozmetikler için yan dolaplara sahip tam boyutlu bir modele yer olmadığında, kompakt bir dönüştürülebilir masa, kullanılmadığı zaman bir konsol, dolap veya sehpa olarak “gizlenir”.

Fotoğraf: Ceccotti Collezioni Vanity Box makyaj masası.

Fotoğrafta: Yarım daire biçimli konsol şeklinde yapılmış Porada Vanity tuvalet masası, sandalyeli.

Fotoğrafta: Galimberti Nino DO.066 açılır tuvalet masası.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu