İki farklı renkte mutfak mobilyası seçimi

iki renkli mobilya
Mutfağınızı güçlendirmek istiyorsanız ilham olarak alabileceğiniz trendlerden biri de iki renkli bir mekan yaratmak. Bu sayede mobilyalar birbirini mükemmel şekilde tamamlayan iki ana tondan oluşur. Aynı zamanda renk, odadaki farklı alanların ayırt edilmesini sağlar. BeyazYastik.Com İçinde iki renkli mobilya seçimlerini dekorasyon fikirleriyle paylaşıyoruz.

1. Gri ve beyaz mobilyalar

mutfak-renkler-gri-beyaz
Bu özelliklere sahip bir mekan tanımlarken göz önünde bulundurmanız gereken yönlerden biri, hoş bir evren yaratmak için seçilen tabandır. En çok kullanılan şemalardan biri, beyaz ve gri. Bu durumda, alt mutfak dolapları bir bitişe sahipken, üsttekiler tam tersi görünüyor. Ana sahneyi alan mutfak adası, her iki malzemeyi de birleştiriyor. Bu dekoratif trend, parlak veya mat kaplamalı mobilyalarda zafer kazanıyor.

2. Beyaz ve ahşap

mutfak-beyaz-koyu-ahşap
Ahşap ev dekorasyonunda en çok kullanılan kaynaklardan biridir. Güzel kompozisyonların parçası olan bir malzeme. Örneğin beyazla birleştiğinde mekana çok sıcak bir dokunuş getiriyor. Bu nedenle, bu öğelerin toplamını bir mutfak tasarlamak için kullanabilirsiniz. iki renkli mobilya.

Bu fotoğrafın somut örneğinde, bir sütuna mükemmel bir şekilde yerleştirilmiş fırın ve mikrodalga fırının, depolama alanı ekleyen diğer dolapların beyaz kapaklarıyla tezat oluşturan koyu ahşap mobilyalarla nasıl çerçevelendiğini görebilirsiniz.

Koyu ahşap daha büyük bir görsel ağırlığa sahiptir. Beyaz ise büyük hafifliği ile öne çıkıyor.

3. Kulpsuz dolaplı iki renkli mutfaklar

iki renkli mutfak
Kulpsuz dolaplar mutfağın ön kısmına ekstra sadelik katmaktadır. Odanın görünümü, renge tüm önemi vermek için bu tamamlayıcıdan vazgeçiyor. Sadece ana tonları seçmek değil, aynı zamanda her birinin varlık seviyesini de seçmek gerekir. Kullanılan tonların toplamı, dışarıdan algılandığında bir denge göstermelidir. Ortamı oluşturan malzemeler rahat bir atmosfer yaratır. Dönüştürmek istediğiniz yerin güzelliğini artıran zarif bir kombinasyon seçin.

4. Siyah beyaz mutfak mobilyaları

siyah beyaz mobilyalı mutfak
İki renkli bir mutfağa sahip olmak ister misiniz? Moda tarafından şartlandırılmayan bir alan yaratmak için zamansız ve bu nedenle ideal bir kombinasyon var. Siyah beyaz alanların güzelliği sonsuza kadar kalır.

Odadaki mobilyalar bu açıdan en iyi halini gösteriyor. Beyaz ve siyah, odanın ortak konusu haline gelir. Tüm detayların mükemmel bir şekilde birbirine bağlandığı bir mutfağın estetiğine tekdüzelik ve süreklilik kazandırırlar.

Siyah beyaz mutfak dolapları bu bütünlüğü koruyan diğer detaylarla tamamlanıyor.

5. Gri ve bej

mutfak-gri-bej
Bir mutfak tadilatında ortak dekoratif amaçlardan biri, odaya ışık veren tonları seçmektir. Mekanı evin içinden aydınlatan renkler. İki renkli mutfak dolapları, bir mutfağı başarıyla birleştirmenizi sağlar. ton daha açık olanla daha koyu. Bu şekilde istenilen amaca ulaşılır.

Beyaz, mutfak reformunda çok sık kullanılan tonlardan biridir. Ancak mekanda netliği koruyan başka ışıklı alternatifler de bulmak mümkün. Bej bunun bir örneğidir ve ayrıca açık gri ile mükemmel bir şekilde tamamlanır.

Bu nedenle iki farklı renkteki mutfak mobilyaları modadır. BeyazYastik.Com’da paylaştığımız örneklerin seçimi, mekanın görünümünü güncellemek istiyorsanız size ilham verebilir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu